Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kérheti-e a lányom anyja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérheti-e a lányom anyja, hogy lányommal meglátogassuk a határon túl élő nagyszüleit (én szüleimet), amikor hétvégén nálam van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérheti, de miért probléma - ha meg akarjátok öket látogatni, akkor jó, ha meg nem akkor is.
2010. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csak dacolásból kéri,esetleg attól,hogy túl jól érezné magát a kislány,pedig az lenne a legfontosabb.(ő arra hivatkozik,hogy volt az az eset a kisfiúval,akit az édesapja elvit valamelyik külországba,nem tudom,mert nem nézem a híradót és nem akar úgy járni,holott nekem itt a munkahelyem,legfőképp a kislányka végett nem tennék ekkora butaságot),pedig ott van öcsémék két kisgyermeke is,biztos,hogy nagyon jólérezné magát a lányom,de azért is szeretném mert hiányzik a nagyszülőknek is.
2010. jan. 6. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányodayja Te vagy?! Nem?
2010. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apuka a kérdező....
2010. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az stimm, hogy te vagy az apuka, de az anyukának most mi a baja, az, hogy viszed a szüleidhez a gyerkőcöt, vagy az, hogy nem?
2010. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg akarja tiltani a kiutazást,hogy a lány ne hagyhassa el az országot velem.
2010. jan. 7. 00:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el a kérdésedet, ennek az ellenkezőjét kérdezted, mintha anyuka kérné, hogy vidd ki.

Szóval igen, anyuka megtilthatja, hogy kividd az országból, természetesen.

Csakis az ő engedélyével viheted ki.

Addig jöjjön a te családod. Ez van.

2010. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így nincs igazán értelme a kérdésnek. Ha az anyuka kéri, hogy látogassátok meg a határon túl élő nagyszülőket, akkor miért tiltaná meg? Ha attól félne, hogy ottmaradtok, akkor nem kérné! Vagy igazából azt akartad írni, hogy kérheti-e, hogy NE látogassátok meg? Azt igen, ha ő a gyerek gondviselője. Tudod lehet, hogy én is félnék, annyi rosszat lehet hallani. Ez olyan, mint amikor egy magyar lány kezét megkéri egy arab fiú, hiába kedves aranyos tisztelettudó meg minden ami kell, akkor is annyi rosszat hallani, hogy szerintem nincs olyan ember, akiben ne merülne fel, hogy "mi van, ha velem is megtörténik?" Szerintem az anyuka is így lehet vele. Talán konkrétan rólad nem feltételez rosszat, csak éppen tényleg sok ilyet lehet hallani és ennek fényében én sem lennék nyugodt egy cseppet sem.
2010. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérheti.
2012. aug. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!