Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy éljem túl a mai szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljem túl a mai szakítást?

Figyelt kérdés
Én akarok szakítani hosszú kapcsolat után, mert már csak kínlódunk egymással, amit a párom nem akar tudomásul venni (szerintem csak büszkeségből). Rengetegszer próbáltam már meg véget vetni a dolognak, de nem hagyta, addig üldözött amíg belefáradtam az ellenkezésbe. Idegileg nem bírom a lélektani harcokat, ha kibékültünk legalább nyugalom volt. Most már nem bírom tovább, ma tiszta vizet kell önteni a pohárba, de tudom hogy nem lesz egy fáklyásmenet, sajnos van már benne tapasztalatom, nem egy egyszerű eset, ilyenkor félek tőle. Már nyugtatót vettem be, de így is rosszul vagyok a szorongástól, dolgozni is alig tudok. Hogy bírjam így ki estig??
2011. jún. 28. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mennyire hosszú a kapcsolat? am csak egyszerűen megmondod neki, ha már nem szererted, és ha már rájöttél h csak a baj van ezzel a kapcsolattal, akkor könnyen véget tudsz neki vetni, szakíts, és ne találkozz vele, tudom ez nem a legjobb megoldás, de akkor legalább nem tudsz visszaesni ugyanabba a hibába, megmondod neki h örökre végeztünk, és hogy ne is találkozzunk,ha hív kinyomod, és nem engeded h kapcsolatba kerüljön veled... dolgozz, járj el barátnőkkel ide-oda. ez lesz a legjobb:)
2011. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez nehéz dolog...én tavaly szemptemberben szakítottam, szintén hasonló helyzetben voltunk már akkor mi is!

Ilyenkor nem lehet okosat mondani, mert bármit is mondjak, te akkor is szorongani fogsz, egészen addig, amíg nem ültök le beszélni....sok erőt és kitartást kívánok, mert tényleg nem könnyű...de, ha úgy érzed, hogy így kell lennie, akkor később könnyebb lesz!! Ne aggódj!

2011. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodj meg,nem érdemli ő meg,hogy ennyit izgulj érte!Állj elé,mondd meg a frankót,meg mondd azt is,hogyha tovább üldöz,akkor távolságtartási kérelmet adsz be a rendőrségen!
2011. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 napietus ***** válasza:
51%
ahogy utolsó írja, ne aggódj, gondolj arra, végre megszabadulsz tőle, és szép, nyugodt életed lehet. ne idegeskedj, nincs rá okod. ha meg zaklat jelentsd fel.
2011. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Honnan tudod, hogy nem érdemli meg? Azért mert egy kapcsolat nem működik, nem feltétlen vadállat a másik.

Átéltek együtt sok mindent, valószínű egymás mellett álltak sok mindenben, úgyhogy természetes ha a szakítás nem örömünnep lesz. Én ilyenkor mindig emberként kezelem a másikat és nem valami megunt tárgyként. Talán ezért vagyok az exemmel a mai napig jóban.

Szerencsére eddig csak egyszer kellett szakítanom. Illetve dehogy, 2-szer szakítottam az exemmel. Az egyik esetben olyat tett, ami azonnal és visszavonhatatlanul elválasztott minket örökre. Később kibékültünk, de nem bírtam 1 évnél tovább. Akkor szakítottam örökre.

2011. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

8 évig voltunk együtt, nem vagyunk már tinik. Sajnos a rossz több volt az évek alatt mint a jó, de nem akarom hogy szokás szerint sárdobálásba fulladjon a dolog, én békésen szeretném megoldani, sajnos a párom erre képtelen, ezért félek annyira.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. jún. 28. 13:03
 7/14 A kérdező kommentje:

"Az egyik esetben olyat tett, ami azonnal és visszavonhatatlanul elválasztott minket örökre. Később kibékültünk, de nem bírtam 1 évnél tovább"

Ugyanez a helyzet nálunk is..

2011. jún. 28. 13:04
 8/14 anonim ***** válasza:
8 év nagyon sok idő. Sehogy nem lehet már megbeszélni?
2011. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Próbáltuk többször, de olyan tüskék vannak már bennem, hogy képtelen lennék többé bízni benne. Ezzel kelek és fekszem, magamat teszem tönkre az állandó agyalással, mondtam már neki hogy boldogtalan vagyok, azt is hogy nem szeretem, de egyik fülén be, a másikon ki. Nem is akarja tudomásul venni.
2011. jún. 28. 13:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert gondolom a 8 év alatt hozzánőttetek egymáshoz, nehezen fogja fel, hogy még ennyi idő után is elveszíthet. De ha nem vagy vele boldog, akkor ne tedd tönkre magad.
2011. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!