Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl a szakítást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást? 2gyerkőc és babát várok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet:

Van két lányom a volt férjemtől, találtam egy édes pasit magamnak, jó volt, jön a manó, az esküvőt terveztük, saját lakást, stb. Átmenetileg mert a párom elvesztette a melóhelyét, odaköltöztünk apumhoz (a ház felének a negyede az enyém, de sajna a haszonélvezete rajta van).

Párom sajnos befordult, mert van egy lánya, akitől az anyja eltiltotta. Nem magyarázta meg a csaj, hogy miért. És elkezdett kocsmázni. Állandóan részeg vagy ittas volt. Most talált újra melót, újra tervezni kezdtünk. Megígérte, hogy elmegy kezelésekre, és beültet egy kapszulát, hogy ne tudjon inni.

Tegnap viszont a barátaival elment kocsmázni. Ünnepeltek valami évfordulót. Éjfélkor részegen jött haza.

Apum besokallt, és kidobta őt, hajnali 1kor! Sőt! Amikor párom az iratait elkérte, még gázsprayvel is lefújta.

Viszont szeretjük egymást, és tudom, hogy pillanatnyi kétségbeesés volt az alkohol.

Most nem tudom,mihez kezdjek.

A gyesem lejárt, melóhelyemre nem mehetek vissza, mert veszélyeztetett terhes vagyok.

Viszont havi 26ezer ft-ból én nem tudok mit venni a kicsiknek, nem tudom az orvost fizetni....semmi. Ráadásul ez a dolog padlóra küldött.

Nem tudom,mi lesz! Nem akarom elveszíteni a párom! Szeretem és ő is engem!

De momentán nincsen pénz albérletre!

És apum támogatott anyagilag, amíg egyenesbe nem jövünk.


Mit csináljak? Hogyan tovább?

Még semmink sincs a picinek... :-( Kétségbeestem!


2011. jan. 23. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

én nem 12-20 évesektől kérnék tanácsot...

bocsi

2011. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgattam, nem csak azok vannak itt! Azért remélem, kapok komoly tanácsokat! :-)
2011. jan. 23. 21:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudok annál jobb tanácsot adni, hogy beszélj apukáddal, viszont én őt is megértem.

A lányaid apjával mi van? Nem mehetnének oda a gyerekek ameddig nem találsz lakhelyet magadnak?

2011. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először apukáddal beszéld meg, hogy had üljetek össze hárman, majd ha ezt megengedte, beszéld meg a pasiddal először ti ketten a dolgokat, majd apukáddal együtt, hárman. Barátodnak nagyon őszíntén kéne beszélnie és meg kéne fogadnia pár dolgot, például nem megy többet kocsmába, hiszen ha ez a következménye az ivásnak, akkor azt nem lehet megengedni neki. Ha jól olvastam, nagyon fontos lenne, hogy mindkettőtök pénzt hozzon a házhoz, és ezt szerintem apukád is tudja.. Ezért kéne megnyugtatni, hogy a barátod mellett jó helyed van és ne féltsen tőle.. Körülbelül ezeket kéne megértetni apukáddal, majd a barátoddal elbeszélgetni komolyan erről, hiszen itt nem csak a te jövőd forog kockán, hanem a három gyeremekedé is, amit szerintem sem az apukád, sem a barátod nem akar, hogy rossz sorsuk legyen.. Kitartást és sok erőt kívánok nektek, hogy minden jóra forduljon, én ennyit tudtam tanácsolni 14 évesen, nem tudom mennyire volt hasznos, de én így látom a dolgokat :) Nah szia..
2011. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Apuval nem lehet beszélni... :-( Viszont hogy a túróban oldom meg egyedül, azt nem tudom! Császár után felkelni sem fogok tudni, nemhogy 3emeletet szaladgálni... :-(

A kicsik apja...új élet, új nő...nem vállalja.

2011. jan. 23. 21:33
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 14éves! Nagyon jól látod a dolgokat!

Azon gondolkoztam, ha párom onnan, ahol most van, segítene anyagilag, meg járna a kicsikhez, plusz hozzám, apum is meggondolná magát.... de lehet ez hüleség?

2011. jan. 23. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, ha apukád valamit látna rajta, akkor talán enyhülne, de sajnálom, én teljesen megértem a reakcióját. Gondolom rád is dühös, meg rá is és mindkettő érthető, valami látható javulást ha produkálna a párod, akkor változhat.
2011. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem,mert nagy szükségem lenne rá! Köszi a bíztatást!
2011. jan. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!