Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a szakítást?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 éve együtt vagyunk a párommal, volt jó és rossz időszak is. de most a sok probléma miatt már besokaltunk főleg ő, meg a féltékenysége. És már szakított velem, el kell hogy pakolja tőle, pedig együtt élünk 3 éve. mit tegyek? hogyan éljem túl? helyretudom hozni valahogy? de alig akar velem beszélni. nem érdekli semmi. pedig ő életem nagy szerelme ez biztos!!!! de sokszor megbántottam apróságokkal és ez is nagyon bánt. hogyan hozhatnám helyre? vagy ha szakítunk, hogyan dolgozzam fel? főleg, hogy elveszítem életem nagyon szerelmét, akivel már gyerekeket akartunk?
2010. ápr. 19. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne felejts el levegőt venni és néha táplálkozni. Ennyi.

Azt pedig ennyiből nem tudjukk megmondani, hogy helyre lehet-e még hozni.

2010. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pálinka.
2010. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem is pár napja szakitott a barátom.. 8 hónap után.. igaz, 8 hónap nem 3-5 év.. De nagyon fáj! És énsem tudom mit tegyek, hogy újra visszahódítsam!:( Bármit megtennék.. Naponta több órát sírok:'( ahogy most is.
2010. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én bármi programot csinálok... kirándulok ismerösökkel, barátokkal, olvasok, sportolok, gépezek, zenét hallgatok, vígjátékot nézek ... de csak sírni tudok.. nem tudom más hogy van vele! De engem nem tud nyugtatni
2010. ápr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Andrewka ***** válasza:

Igaz fiú vagyok, de voltam hasonló helyzetben. Nem tudni pontosan mi történt, de ha ennyire elutasító akkor nincs mit tenni, pakolj és költözz. Aztán pedig próbálj élni, sport szórakozás, barátok stb stb. Ne otthon ülj. Aztán pár hónap múlva keresd meg, érdeklődj mi van vele stb. Ne egyből az újrakezdéssel támadd le. Aztán akkor majd meglátod érdemes-e folytatni. Mi decemberben szakítottunk, de mostmár komolyabban szóba kerül néha h ki hogyan tervezi a jövőt, találkozni kellene újra, hátha... stb stb.


22/f

2010. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szeret már....minek lennél együtt ilyennel????Gondolkozz.Költözz.
2010. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok de annyit tudok mondani neked hogy keresd meg a legjobb barátod és sírd el enki a bánatod! Ezeket a sebeket vagy a volt párod tudja enyhíteni vagy egy új kapcsolat! De ha ő már nem akarja ne erőltesd! Az idő majd segít!! 21/F
2010. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, ja haverok sör.
2010. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szakításnál ált-ban nekem az ad erőt, hogy arra gondolok, amíg én itt sírok, addig ő rám sem gondol, jókat nevet a haverjaival, mintha soha nem is lettem volna


de előtte maximálisan mindent bevetnék a visszahódítására, és ha semmi nem megy a maximum maximuma után feladom, mert csak az nem békül ki velem, aki nem szeret.

és ez szerintem mindenhol így van

aki szeret megoldásokat keres, aki nem, az a végét látja

2010. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túléled. Én hasonló szituációból 5 hónapja szakítottam, és bár néha nehéz, főleg, hogy ráadásul nekem a szüleimhez kellett hazaköltöznöm, amíg nem szedem magam anyagilag is egy kicsit össze.

De bár még mindig nehéz, napról napra egyre jobb lesz, és egyre inkább úgy érzem, hogy jó, hogy így alakult.

Ha sokat veszekedtetek, akkor nem hiszem, hogy ő volt az igazi, találhatsz olyat is, akivel megértitek egymást, bízik benned és nem csak a hibát keresi folyton (és te se benne).

Foglald el magad eleinte, dolgozz sokat, találkozz régi ismerősökkel, akikre eddig nem volt időd. Jön a nyár, menj el bulizni, élvezd ki egy kicsit a szabadságot, bár tudom ez most nem hangzik pozitívan.

Hidd el, túl lehet élni, és az, hogy ki (volt) az igazi, csak 70 éves korodban fog kiderülni, vagy még akkor sem, mert azt csak utólag tudhatja az ember.

És egyébként is: több igazi van, hiszen másra vágysz 16 évesen, másra huszonévesen...stb Ha együtt változtok a pároddal, akkor ez lehet egy ember, de lehet több is. Lehet, hogy most ő az igazi, de egy év múlva már más lesz.

2010. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!