Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lelki terrorban tart a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelki terrorban tart a párom, szeretnék szakítani, hogyan tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kérnék konkrét bevált ötleteket,kérem aki tud segítsen!
2011. júl. 20. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szedd össze magad, mondj neki ellent, ugy sose fogsz megszabadulni tőle, ha folyton félelemben vagy, ha meg bántana, és zaklatna jelentsd fel. nehogy már ő szabályozza a dolgaid.:)
2011. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy hogyan?Hello szia viszlát többé ne gyere,vagy többet nem jövök!Ennyi!
2011. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Együtt lakunk,gyermekem is van (előző kapcsoaltból)de én érzem nem akarok vele közös lakást(most szüleinél vagyunk ideiglenesen)
2011. júl. 20. 19:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor mondd meg ezt neki is, ne rontsd el végette az 'életed' :)
2011. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
érdemes ilyenkor elmondani,hogy nem tudok bízni abban más lesz ő,és a többi érzéseimet is?
2011. júl. 20. 19:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, :) ha még 'menthető' akkor probáld, de ha már nem szereted, nem vágysz rá, akkor ha tetszik neki ha nem, lépj ki. miatta ne add fel a szabadságotok.:)
2011. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pont az van hogy Én szeretem,érzem Ő már nem.Nincs csók,magától alig jön oda 1 ölelésre,ha merek szólni ideges lesz(igazából mindenen az lesz)!Érzem irritálom őt,fejemhez vágja :adósságba veri magát,hogy legyen ház(én nem tudok a hitelbe belemenni).Tegnap este felemelte a kezét,de nem ütött meg :(Ezért érzem nem lesz jobb.30 éves vagyok,megjártam a poklot,nyugalomra vágyom,vidámságra de nincs :(
2011. júl. 20. 20:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
NE! Ne vesztegess rá több időt! Ne akard megmagyarázni neki a hibáit, teljesen felesleges! Ő ilyen, és ezen semmi sem fog változtatni. Erről nem lehet leszokni.. csak tovább bonyolítanád az életedet, új esélyért könyörögne és nem egyezne bele a döntésedbe, vagy pedig dühöngene amiért el akarod hagyni! Egyszerűen mondd meg neki, hogy vége, mert már nem szereted, és költözz el! Érezze, hogy esélye sincs visszacsinálni a dolgokat! Ha agresszív, akkor pedig előbb költözz el..
2011. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
probáld helyre tenni a dolgokat még vele, egy utolsó probálkozást megér, mondd el neki a dolgokat, amiket ide is leirtál, mi az ami bánt, zavar, és probáljon változtatni, ha fontos vagy neki, megprobálja. ha nem leszz jobb a helyzet, akkor..:/
2011. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na igen a másik,gyáva vagyok neki így oda mondani,de hogy így kapom az ötleteket Tőletek,ez segít!Tényleg köszönöm!
2011. júl. 20. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!