Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfi ha felemeli a kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi ha felemeli a kezét amikor ideges ütni is fog?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A párommal 2 éve együtt vagyunk.Ezalatt az idő alatt egyszer megrázott,egyszer meglökte a vállam.Tegnap este pedig idegességében felemelte a kezét de nem ütött meg.Szokott fenyegetni:nyakonvág és nagyon csunyán beszél,és a testem,viselkedésem is kritizálja,önbizalomhiányos,és féltékeny típus.
2011. júl. 20. 20:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Az expasim ilyen volt. Sokáig nem nyúlt hozzám, de egyszer a város szélén kirakott a kocsiból. Még nem volt elterjedt a mobil. Egy srác felvett és hazavitt, azt se tudtam hol vagyok, erdős helyen rakott ki. Mikor látta, hogy hamar hazaértem megvert, hogy egy ribi vagyok, utána még terrorizált egy darabig, de szerencsére lecseréltem.
2011. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hú de durva :(

Csak azt nehéz elhinni,hogy valakit ennyire félre lehet ismreni nem??

Mert érzem ez a hibám,alig hiszem el ez velem megeshet.A 2 évből másfél évig csak a szépet mutatta :( Becsapott én meg vak voltam.

2011. júl. 20. 21:14
 13/22 anonim ***** válasza:
Gondolkozz csak, így utólag vannak jelek, nekem például furcsa volt, hogy, hogy beszél anyukájával, csak hát a szerelem.
2011. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam arról,ha meg akarsz ismerni egy férfit,menj el hozzá,figyeld meg hogyan viselkedik otthon.Hát itt mindenkit helyre rak,azt hiszi neki van igaza,bocsánatot sosem kér senkítől,tőlem sem.A családja szereti,de megvan a véleményük tutira.Anyukája és tesója szerint :tiszta apj.Az bánik így az anyjával :(
2011. júl. 20. 21:24
 15/22 A kérdező kommentje:

A legjobban a csúnya beszédje zavar:(

Holnap írok neki levelet mert ugysem hallgat meg,kezébe adom,és benne lesznek amiket ide is írtam(érzéseim,gondolataim)és bele írom elmegyek!

Nem tudom mi lesz a reakció,de hála ég értelmes vagyok,és hiába szeretem,így nem élek és itt vannak a 2 gyermekem,főleg miattuk sem. :( de nehéz..............

2011. júl. 20. 21:26
 16/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalat. Igaz hogy 10 év alatt "csak" két "meglegyintést" produkált, de a többit inkább nem vártam ki. Elég volt a lélektani hadviselés is.
2011. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

És elhagytad?

Holnap megírom vagy holnapután mi történt !Nagyon köszönöm!!!

2011. júl. 20. 21:36
 18/22 anonim ***** válasza:
hagyd el,ez egy vadbarom! Meg fog ütni előbb utóbb,ha vele maradsz!
2011. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd ott...

Én már keveredtem ilyenbe, csak az én exem akkor volt ilyem amikor részeg volt... aztán minden reggel megfogadta, hogy soha többet nem tesz ilyet. Aztán egyszer nem csak megemelte a kezét... arc és válltöréssel vendégeskedtem a kórházban. Utólag bele gondolva: szóba se kellett volna vele. Ne várd meg amíg idáig fajuĺ a helyzet, mert szerintem jobb egyedül mint terrorban élni.

27N

2011. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki elmegyek,de elkezdett kedvesebb lenni,és kérte maradjak,de nem engedek,el fogok menni.Szegény cslaádja semmit nem sejt:( ja és ő a józan bolond kategóriába tartozik.Lépjek le ha kell szó nélkül ha nagyon győzködni akar?Mert attól félek meggyőz.
2011. júl. 22. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!