Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfi ha felemeli a kezét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi ha felemeli a kezét amikor ideges ütni is fog?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A párommal 2 éve együtt vagyunk.Ezalatt az idő alatt egyszer megrázott,egyszer meglökte a vállam.Tegnap este pedig idegességében felemelte a kezét de nem ütött meg.Szokott fenyegetni:nyakonvág és nagyon csunyán beszél,és a testem,viselkedésem is kritizálja,önbizalomhiányos,és féltékeny típus.
2011. júl. 20. 20:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ha az én párom emelné rám a kezét, azonnal szakítanék vele, bármennyire is szeretem.

Tudod, ez egy olyan dolog, hogy NŐ vagy, tehát nem egy eszköz vagy tárgy, amivel úgy bánik, ahogy akar, amikor rossz a kedve vagy épp ideges.

Ha valami problémátok van, beszéljétek meg, ha valami baja van veled, akkor is beszéljétek meg.

Egy jó kapcsolat alapja nem más, mint a bizalom, amikor mindkét fél bízik a másik ésszerű és józan döntéseibe, lévén annak, hogy felnőtt emberek vagytok.

Arról, amit olvastam, hogy két év alatt mik történtek..... és meg hogy "féltékeny"... ez nem ok még arra, hogy úgy bánjon veled, ahogy.

Ha nincs miért féltékenynek lennie, tudasd vele, vagy beszéljétek meg, ezt mindenképp muszáj, ha továbbra is együtt szeretnétek maradni, mert hosszú távon nem lesz jó vége a "féltékenykedéseinek" és csak TE iszod meg a levét, esetleg odáig fajul, hogy meg is üt.

Véleményem szerint ha szeret valami valamit, akkot nem okoz neki se fájdalmat, se rémületet és ad arra okot, hogy tartson tőle.

Te pedig gondolom már félsz és tartasz..... szerintem, mondom, szerintem a párod már nem szeret,

Én a helyedbe rég kiadtam volna az útját, hisz van bennem annyi büszkeség, hogy a méltóságomat megőrizzem, ha meg akarnak alázni.

2011. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Ezt nem kell elviselned.
2011. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!