Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a véleményetek arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha egy családos férfi szeretőt tart?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az olyan férfiakról akik azért tartanak szeretőt mert a feleségük teste megváltozott a terhesség és a szülés miatt? Milyen lehet az ilyen kapcsolat? Ismerősi körömben van ilyen, amúgy meg úgy látszik minden a legnagyobb rendben van. Nevelik a gyerekeket, nyaralni meg mindenhová eljárnak. A férfi már egyszer le is bukott, de visszafogadták.

Működhet egy kapcsolat így?


2011. máj. 30. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a véleményem, hogy nem férfi, nevezzük csak f@szinak.
2011. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott működik így a kapcsolat,nálam nem működne.
2011. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a visszafogadóról lenne véleményem. De ha neki jó így... (persze könnyebb eltartatni magát, meg nyaralgatni, és szemet húnyni bizonyos dolgok felett, mint egyedül nevelni a gyerekeket, de nekem akkor se lenne gusztusom hozzá)
2011. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Megalázza a feleségét,és a családját az ilyen.Én biztosan nem fogadnám vissza.Az,hogy a nőnek megváltozik az alakja az nem indok,csak kifogás.Azon lehet változtatni,de ahhoz meg kell beszélni a gondokat.Ha már nem kell a "régi",akkor váljon el,és azzal hentereg,akivel akar,de ne bántson másokat.
2011. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tedd fel magadnak a kérdést. Mi lenne a véleményed a feleségedről, ha szeretőt tartana, mert megpocakosodtál és a sör vedelésen meg focimeccsen kívül más programra nem vagy kapható?
2011. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogy nem érdemes rohanni ítélkezni. Az élet csak azoknak egyszerű, akik képtelenek meglátni benne a bonyolultságot; az egymásra hatásokat, a rendszereket, a kényszereket, a belső késztetéseket, vagy éppen a belénk nevelt gátlásokat. Nekik jó, mert mindenről van egy kész sémájuk, ami általában azon alapul, hogy amit ők jónak látnak, az a jó, ahogy ők tesznek valamit, az a helyes stb. Ezzel szemben én úgy látom, hogy ha valaki tesz valamit, akkor arra a saját szempontjából biztosan jó oka volt. Aki megcsalt, annak is, aki visszafogadott, annak is. (Legfeljebb ez nem látszik az én szempontomból.) Ez pedig innen már nem az én dolgom, ítélkeznem sem kell, segíteni is csak akkor próbálok, ha erre megkértek. Most is azért válaszolok, mert valaki feltette ezt a kérdést. :)
2011. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát elnézve az átlag gyeses anyukát nem csodálom, hogy sok férfinek elmegy a gusztusa az otthoni szextől.

Mondom ezt úgy, hogy én is itthon vagyok a két gyerekemmel, de mindent megtettem, hogy visszanyerjem az alakomat, ugyanolyan csinosan öltözködöm mint amikor megismert a férjem.

Sok nő a trampliságát ráfogja a szülésre. Ez butaság, nem feltétlenül kell együtt járjon a kettő.

Megdöbbentő volt tegnap is a gyermeknapon az a sok igénytelen anyuka, egy kezemen meg tudtam volna számolni hány csinos és jól öltözött kisgyermekes nő volt ott.

Nem kell mindig a férfit hibáztatni, bár a megcsalás elég megalázó dolog, a férfi akkor lenne korrekt ha őszintén megmondaná a feleségének, hogy változtasson a külsején, próbálja meg kihozni magából a legtöbbet, mert neki így már kevésbé tetszik.Sajnos sok férfi nem ilyen őszinte, inkább félrelép, pedig sok nő összekapná magát a férje kedvéért.

2011. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Két emberem mulik a dolog.Attol függetlenűl nagy bunkóságnak tartom a férfi részéről,akinek gyerekt szül egy nő és akkor már nem is jó neki,pedig értük tette és egyértelmüen ez jár testi változásokkal.Itt derül ki hogy ki is szereti igazán a másikat.Lehtöbbször azok hagyják ezt akik kiszolgáltatva vannak a férjnek vagy túl jó helyük van és inkább benyelik az egészet és "nem tudnak róla".Még egy dolog...nem a férjeket akarom mentegetni sem a nők elllen nem vagyok viszont van pár olyan nő aki ugy gondolja hogy szült egy gyereket és utána nem foglalkozik magával,eligénytelenik,nem foglakozik a sulyával és semmivel,sajnos ilyen esetben nem csoda ha mondjuk a férj más után néz,mert ideig oráig müködik a dolog,de ha évekig a nö csak sajnáltatja magát hogy miért nem tud lefogyni(közbe semmit nem tesz érte)meg miért nem foglalkozik magával az is elég gázos.
2011. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabad ítélkezni, de aki egy ilyen kérdést feltesz, az először önmagában tegyen vizsgálatot. Biztos, hogy mindent megtettem azért, hogy a házasságom rendben legyen? Mit éreznék én hasonló helyzetben? Ha rosszul esne, akkor mit tennék azért, hogy ez az egész helyzet korrektül süljön el? Ezer és egy oka lehet egy ilyen helyzetnek, de ha lehet, úgy kell megoldani, hogy minél kevesebb sérülés legyen belőle...
2011. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Ez általában akkor fordul elő, ha otthon nincs elég szex.
2011. máj. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!