Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális az a férfi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az a férfi aki másfél év után is a volt feleségére vár?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 16:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
"16:28 - együtt voltatok, és 3 éve szakítottatok? " Igen. Azóta senkibe nem tudtam beleszeretni. Sokáig más emberre rá se nézni. Aztán gondoltam megpróbálom, de csak becsapom magam és a párom is. Bár szerinte majd csak beleszeretek. Pedig annak még a milliomod részét sem érzem mint amikor a szerelmemmel voltam.
2011. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
az ilyen emberrel akkor miért vagy tovább már ne is haragudjál? Ott kel hagyni a büdös pcsibá
2011. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kobuta válasza:

Szia!

Nem tudom meddig voltatok házasok. Nem tudom, hogyan váltatok. Ki akarta? Mi volt az ok?

Szerintem nem jó már erre várni.

Ha el akart menni, engedd el. Még ha nehéz is. Fáj, de éld az életed. Szerintem a legnehezebb elengedni akit szeretünk. De ha szeretjük, elengedjük, mert neki viszont nem jó velünk.

Valaki másnak azonban biztos. Az idő segít.

Lehet, hogy hibáztál, akkor ne ácsingózz, hanem bizonyítsd, hogy más lettél, mert megértetted, mit nem adtatok egymásnak. Ez bejöhet.

Ha viszont otthagyott, mert mást választott, akkor szomorkodhatsz, de nem látványosan. Lehet, hogy azért csak volt feleség, mert túlragaszkodtad.

Remélem segítettem és nem értettem nagyon félre.

Érdekelne a válaszod.

2011. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, nem téged kíván, teljesen felesleges. Az nem jön vissza. már ezek az érzések. egy élet, neked lehet jobb, mint ami most van,csak lépj túl
2011. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20:24, nem tudom mi volt az ok. Vagyis hát kb. Egyszer csak megjelent (állítólag) az ex, hogy nemsokára szűlni fog (és a párom az apja). Minden egyezett, hogy tényleg ő legyen, de nem beszélt meg velem semmit. Ha sms-t írtam, nem válaszolt, ha felhívtam csak félszavas válaszokat adott, aztán végre sok hét után találkoztunk, kéreztem, hogy akkor az ex-el újból összejött, őt szereti, vele akar élni és boldogok. Erre rámripakodott hogy senki nem boldog. A cuccamimat nem adta vissza, pedig én ahol tudtam próbáltam segíteni neki, de másoktól azt hallottam vissza, hogy a tö..e tele van velem, hogy folyton hivogatom. (1 héten kb. 1-szer, akkor is hogy tudok-e segíteni valamiben). Előtte minden csodálatos volt mint valami filmben. Állítólag azóta már kb. 4 különböző csajjal látták.
2011. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
sztem igen... miután egy exemmel szétmentünk nekem 2 év kellett h feldolgozzam az egészet
2013. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem, de gyakori. Az en exem a dagadt exnojere vart ugy hogy kozben osszejott velem, azt persze nem mondta el hogy meg mindig szereti, en jottem ra. Tonkte tettek az eletem. Persze az exike dobott is a tuzre....
2015. febr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17-es: a testsúlynak mi köze a témakörhöz?
2015. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!