Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim nem úgy viselkednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim nem úgy viselkednek, mint régen. Lehet válás a vége? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Mostanság egyre feltűnőbb, hogy alig beszélnek egymással...

Apa tegnap vett egy egy rádiót a kocsiba, úgy hogy nem is beszélték meg (jó persze nem kell külön engedélyt kérnie, de akkor is legalább kérdezze meg, hogy mit gondol anya erről) de mikor már megvettük akkor sem, modott anyának róla semmit

Amikor a boltban megkérdeztem, hogy vajon fog-e anyának tetszeni csak a vállát vonogatta...

Aztán amikor beszélgettünk a költözésről (nem komoly a téma csak néha felvetem) akkor azt mondta(apa) , hogy "sok minden változhat a jövőben, lehet, hogy..." nem folytatta, kérdeztem, hogy mi és hosszú csönd után benyögte, hogy lehet, hogy nyerünk a lottón.... (hahaha)

ja meg még múltkor azt is mondta amikor anya kérdezett valamit (talán) : nem beszélünk egymással...


Remélem érthetően írtam le :)

Nagyon odavagyok, nem tudnám elviselni ha elválnának...

nem tudom elképzelni :'(

Szerintetek??? Lehet esély rá???


17/L vagyok

esetleg tudok valamit csinálni, hogy javuljon a helyzet?

Kérlek ne OFFoljatok, ez nem az a téma szerintem...


2011. aug. 5. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, ha elválnak, így ellene se tudsz semmit tenni. Elhiszem, hogy nem jó érzés, de gondolj bele, ha nem szeretik egymást, és úgy érzik, tovább kellene lépniük, akkor talán az a legjobb megoldás, minthogy megkeseredjenek.

Szerintem az okát sem tudod ennek az egésznek, mert nyilván nem avatnak be, de talán próbálj beszélni kettesben anyukáddal.

2011. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
érdekes de különös esetleg probálj meg anyukáddal beszélgetni és ügyesen de finoman kiszedni belőle a dolgokat... De hangsúlyozom ez nem a te hibád
2011. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is le kéne ülnöd a szüleiddel beszélni. Te is a család része vagy, és tudnod kell, ha komoly változások állnak be az életedben. Te semmit nem tehetsz ebben a helyzetben, csak a szüleid, hiszen köztük rosszabodott a viszony. Kitartást! Az élet első nagy megpróbáltatása, erősnek kell lenned! Van barátnőd, aki hasonló helyzetben volt/van és kibeszélheted vele a dolgot?
2011. aug. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.

Hát nem merem felvetni, mert mi van ha én hozom elő bennük ha eddig még nem is gondoltak rá.

Lehet, hogy ez csak rövidtávú? később javul a helyzet?

Hát barátnőim vannak, még nem beszéltem velük erről, de majd megpróbálom...

2011. aug. 5. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:

BIZTOS, hogy nem miattad jut majd eszükbe, mert beszélgettek, hogy ja, hát igazad van lányom ,a válás eszembe se jutott:)

És nem is kell válásról beszélni, csak megkérdezni, mi a helyzet, mert olyan furcsák mostanában.

2011. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Talán megpróbálom...
2011. aug. 5. 10:54
 7/11 A kérdező kommentje:
10:39 hogy érted, hogy érdekes, különös?
2011. aug. 5. 10:56
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Az hogy mondja hogy ha nyerünk a lottón előtte meg csönd utána benyőgte a lottósat meg ha már egy családba észre lehet venni hogy a szülők alig beszélgetnak vagy hogy nem beszélik meg ezt a kocsi rádiót sem ez nekem olyan amilyan csiki csuki állapotnak tűnik ki tudja mi lessz még ebből én azt javaslom hogy ülljetek le és beszéljétek meg !!!!
2011. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, hát meg kéne beszélni.

Viszont én is olyan könnyen mondom, hogy beszélje meg vki, most meg én/mi vagyunk ilyen helyzetben

Nem könnyű...

2011. aug. 5. 12:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Megértem, h nem akarod, h elváljanak, de az sokkal jobb, mintha folyton feszültek, vagy, ha veszekednek, azt nyilván te sem szereted. Jó, ha beszélsz velük, mert, ha ilyen rossz a helyzet, arról nekik is beszélniük kell.
2011. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!