Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim nem úgy viselkednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim nem úgy viselkednek, mint régen. Lehet válás a vége? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Mostanság egyre feltűnőbb, hogy alig beszélnek egymással...

Apa tegnap vett egy egy rádiót a kocsiba, úgy hogy nem is beszélték meg (jó persze nem kell külön engedélyt kérnie, de akkor is legalább kérdezze meg, hogy mit gondol anya erről) de mikor már megvettük akkor sem, modott anyának róla semmit

Amikor a boltban megkérdeztem, hogy vajon fog-e anyának tetszeni csak a vállát vonogatta...

Aztán amikor beszélgettünk a költözésről (nem komoly a téma csak néha felvetem) akkor azt mondta(apa) , hogy "sok minden változhat a jövőben, lehet, hogy..." nem folytatta, kérdeztem, hogy mi és hosszú csönd után benyögte, hogy lehet, hogy nyerünk a lottón.... (hahaha)

ja meg még múltkor azt is mondta amikor anya kérdezett valamit (talán) : nem beszélünk egymással...


Remélem érthetően írtam le :)

Nagyon odavagyok, nem tudnám elviselni ha elválnának...

nem tudom elképzelni :'(

Szerintetek??? Lehet esély rá???


17/L vagyok

esetleg tudok valamit csinálni, hogy javuljon a helyzet?

Kérlek ne OFFoljatok, ez nem az a téma szerintem...


2011. aug. 5. 10:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi a segítséget ;)

már nincs feszültség, nem tom elmúlt lehet az időjárás v nem tom mi miatt voltak feszültek aztán ezért voltam feszültségek, de úgy látom mégsem kell válástól tartanom

2011. aug. 7. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!