Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyám kikészít. Valami tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám kikészít. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Képes feltúrni a kukát hogy miket dobtunk ki,ha pont megvan és kidobom papírba csomagolva a betétet,akkor kiabál velünk,de hogyha a tesóm cigizik (12) az nem gond. -.-" Este nem ehetek mert rám szól,ha egy villát vagy valamit kint hagyok a mosogatóban akkor felkelt vagy addig nem hagy aludni. Mindennek elhord,a barátnőjének mindent elmond, olyanokat mond hogy lusta dög vagyok,és ilyeneket mond másoknak. Ha egész nap segítek akkor jó neki. Már nagyon unom,minden nap kiabál,apa is unja már.

15l


2011. aug. 5. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de hova dobd a betétet??? Érdekes... Próbáltad már megbeszélni vele a dolgot, hogy miért csinálja ezeket?
2011. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kicsit mint az én anyám :/ én azt ajánlom, h beszélj vele, mert azért ez nem normális. Ha betudod vonni apudat akkor beszéljetek együtt vele, mert ha rád nemis de a férjére csak halgat vmennyire.
2011. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam: ha egész nap segítek akkor se jó neki.

Külön alszik apától,de függöny van az ajtaján,és a gépnél van egy kis lámpa és le kell kapcsolni mert nem szereti ha ég de én meg vakuljak meg -.-"

2011. aug. 5. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

válj el tőle!

kategória fail...

2011. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Idegbeteg nő az anyukád.

Sajnos nem tudsz vele mit tenni.

Amíg az ő lakásában élsz, addig az van, amit ő mond.

2011. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

jaaj:( mi lenne ha beszélgetnél erről hosszasan édesapáddal? azt mondod, ő is unja már, próbáljatok ketten valamilyen megoldást összehozni, ami neki is jó, neked is, és persze anyukádnak is. a tesódnak meg gratulálok, hogy 12 éves felnőtt férfi/nő létére cigizik! az igen!:)

16/L

2011. aug. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16:56 vagyok, amúgy azt én se értem, hogy hova kéne dobnod a betétet mégis? az ágy mögé? vagy a kanapé alá?...:) ez elég butaság édesanyádtól...
2011. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Valahogy ezt nem értem meg. A használt betétet vagy kotont ugyan hova dobd? Ha ez tényleg igaz, akkor anyád depis vagy idegbeteg és rajtad vezeti le, sok mindent nem tudsz tenni.
2011. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem tudom hogy hány éves vagy, de ha tudsz költözz el minnél előbb otthonról!
2011. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ott van hogy 15
2011. aug. 5. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!