Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki hogyan élte meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg, hogy tönkrement a családja (akár mint gyerek, akár mint szülő)?

Figyelt kérdés
Csak jó lenne-e tudni, lelkileg más is kikészült-e annyira, mint én (17/L), és hogy szüleim hogy lehetnek lelki állapotukat illetően. :S
2011. aug. 11. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

3. vagyok


Egyszerre voltam befelé forduló, és nagyon agresszív. Rengeteg beírásom volt alsó tagozatban verekedésért. Volt, hogy azért nem írtak be, mert nem is volt már több üres hely az ellenőrzőmben. Aztán ennek hirtelen vége lett mire 6-7. osztályos lettem.



Most meg már egyáltalán semmi jele ennek. Ha a jelenlegi ismerőseimnek elmondanám, el sem hinnék. Lelki ügyet meg nem csinálok belőle, és nem is hiányzik apám (merthogy ő hagyta ott a családot), sem a vér szerinti, sem egy másik, aki hasonló szerepet tölt be.

2011. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Eddig én sem próbáltam foglalkozni vele. De most már kénytelen vagyok. Most tudtam meg, hogy holnap elköltözünk. A pláne az egészben, hogy tesómnál és a párjánál fogunk "csövezni", ugyanis anyukámnak nincs állása, és semmi pénzünk. Azt hiszem minden tervemnek búcsút mondhatok. Nem bírom. Valami tipp, hogy' ne épüljek le teljesen?!
2011. aug. 11. 21:07
 13/15 A kérdező kommentje:

Bár egyáltalán nem örülök neki, hogy van, aki egy cipőben jár velem, de jó látni, hogy volt, aki képes volt túllépni mindezen.

Nektek volt valaki, akinek elmondhattátok, min mentek keresztül? Én senkinek nem bírok erről beszélni, ha fizetnének se, és félek, hogy ebből még baj lesz, ugyanis pánikbeteg vagyok, egy évig pszichológushoz kellett járnom. Nagyon félek.

2011. aug. 11. 21:11
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva volt: lett volna kinek elmondani, se soha nem gondoltam szükségesnek. Gondolom egyénfüggő, van akinek úgy jó, ha megoszthatja másokkal az ilyen élményeit, de én jóformán semmilyen gondolatot nem szoktam megosztani másokkal. Ide is csak az anonimitás miatt írom ezt le.
2011. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó én is magamban rendezem el a dolgaimat, bár szerintem ebben közrejátszik az is, hogy rengeteg barátomnak hitt emberben csalódtam már. Az egyetlen támaszunk aki soha nem hagy el az önmagunk.
2011. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!