Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 10 éves lány vagyok. Anyu meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éves lány vagyok. Anyu meg Apu nagyon sokat veszekednek a semmin. Most nem irom le azt az apróságokat amin legutóbb veszekedtek. De Apu a veszekedések után elmegy inni. Szerintetk elválnak? Valakinek a szülei voltak vagy vannak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:18
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Tudom, hogy ez milyen lehet neked, mivel a te korodban az én szüleim is sokat veszekedtek.Ilyenkor inkább elmentem a szomszédba játszani. Este hazamentem, addigra apukám már aludt, anya pedig az ölébe vett.A szüleim el is váltak, de nem bánom, mert apukám nem foglalkozik velem, már 3 éve,amióta elköltöztünk.Most már anyunak új férje van, akit nagyon szeretek, és az esküvőn szólítottam először apának, ahol elsírta magát.Most pedig sokkal szebb körülmények között élünk.


Én a te helyedben, szólnék anyukámnak és apukámnak, hogy üljenek le az asztalhoz, mert beszélni szeretnél velük. Mond meg nekik, hogy neked nagyon rosszul esik ez, és félsz, hogy egyszer elválnak. ( Szerintem így próbáld meg, mert akkor furdalja majd őket a lelkiismeret, hogy neked ez rosszul esett). Szerintem ezek után majd nem veszekednek annyit. Remélem tudtam segíteni neked :)

2011. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Semmi jó nem származik ebből. Nem tudom h elválnak-e , de jobb lenne mert csak rosszabb lesz. Látom milyen jövő vár rád. Sztem kezdj el nagyon jól tanulni hogy majd felvegyenek egy jó suliba meg koleszba, illetve ahogy csak tudsz menj dolgozni h legyen pénzed lelépni.


Egy sorstárs...

2011. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát
2011. aug. 28. 15:24
 14/17 avellana ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet... Szerintem - és amint láttam is, egyáltalán nem vagyunk ezzel egyedül.

Én csak azon szoktam gondolkodni, hogy a felnőttek, házasok és még gyerek is van, akkor miért akkor veszekednek, ha ezt a gyerek is látja, hallja. Ez a legszörnyűbb az egészben. Jómagam gyűlölöm ezt; máig úgy érzem, jobb lett volna, ha anno elválnak a szüleim. Egy iszákos szülő mellett pedig tényleg nem könnyű felnőni: egyetértek azzal, hogy tanulj és mihamarabb próbálj meg szabadulni! Kitartás... :)

2011. aug. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 ekeke ***** válasza:
47%

Hoppá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



NE kiáltsuk már ki azt, aki nyomorában már csak inni tud elmenekülni, főbűnösnek!


El kell üldözni, aki dolgozik? Szívatni kell, aki a családjához hazatér és próbál gyereket nevelni, otthon matatni valamit munka után? Nem lehet neki elnézni apróságokat és megetetni, elétenni egy sört, az ölébe ülni és csak szeretni???


NEM védem az önmaguktól kocsmába szaladókat, de ITTEN KÉNE az a híres női érzék, gondoskodás, észrevevés, hogy apró kedvességek, mosolyok, félrenézések... Sajnálom, hogy az emberek egója és kommunikációs képtelensége gyerekkorok százezreit teszi tönkre!

2013. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ekeke ***** válasza:

Szia, te lány, aki kérdezel!

Mi történt veletek? Most látom, hogy bő éves a kérdés...

2013. jan. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
vegul rendbe jottek a dolgok.?
2015. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!