Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válásom folyamatban van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válásom folyamatban van. Viszont a férjem nem akarja. Ugy gondolja hogy amíg a felesége vagyok addig neki vannak jogai. Ez a szerintem erőszak már több napja történt. íGY IS TUDOK LÉPNI?

Figyelt kérdés
NEM TUDOM HOGY AZ AKARATOM ELLENÉRE TÖRTÉNIK MEG A KÖZÖSÜLÉS AZ ERŐSZAKNAK SZÁMIT-E ÉS HOVÁ FORDULHATOK SEGITSÉGÉRT.
2011. aug. 29. 18:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Jelentsd fel a rendőrségen.
2011. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha akaratod ellenére történik, az erőszak. Én feljelenteném, csak azt nem értem, miért vársz még.
2011. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj ennél kevesebbért se lenne joga hozzád nyúlni.

Jah és verjük már ki a kis fejünkből ezt a házastársi kötelességes dolgot, meg hogy a férjnek jogai vannak.

Kussolni és jól meghúzni magát nah ehhez van joga.

Te meg minek hagyod magad?? Ha nem akarod akkor erőszak még ha házasok is vagytok, ha hagyod h megd*gjon akkor meg meg is érdemled h szenvedsz. Elég legyen már a tehetetlenségből!

Senki nem fog segíteni rajtad ha te nem akarod.

Egyébként a rendőrség addig nem csinálhat semmit amíg vér nem folyik.. Ezért mondom h állj a sarkadra mert senki nem fog és nem is tud helyetted.

El kell költözni tőle. De vannak ilyen szervezetek is mint pl: NANE ott adhatnak tanácsot.

2011. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 mokkacsino ***** válasza:
75%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Bár ha lehet (ezt Te tudod) akkor próbálj szólni neki. Ha nem veszi a lapot jelentsd fel.
2011. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Jelentsd fel, hajrá!

Forrás: NaNE

Tévhit: A férj nem követhet el erőszakot a feleségén. A házassággal egy asszony azt is vállalja, hogy bármikor eleget tesz házastársi kötelességének.

Tény: A nőnek a házasságon belül is joga van nemet mondani. A házasság állapota senkit sem foszt meg sem alapvető emberi, sem állampolgári jogaitól. 1997 óta Magyarországon a házasságon belüli nemi erőszakot a törvény is bünteti.

2011. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Mellékesen, ha beadtad a válást, attól kezdve az életközösség megszünt, tehát semmi köze hozzád.
2011. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
54%

Hű de népszerű volt a hozzá szólásom:D

Bocs hogy igazam van. Nem egy ilyen esetet láttam. Addig amíg az ember meg nem mondta így az illetőnek a helyzetet képes volt és vissza ment a férjecskéjéhez azzal a címszóval h majd úgyis megváltozik.

Most komolyan szerintetek megváltozott?? Vicc!

Az ilyenen nem lehet segíteni és ez a dühítő.

2011. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Ezt én se értem, ha nem akartad, szabályszerűen megerőszakolt? Mert annak nyomai vannak, feljelenthetnéd. De ha hagytad, azt hitte benne vagy.Lehet lepontozni, de akkor a k.rvát is megerőszakolják, ha nem fizetnek neki.
2011. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%

Ajánlom minden beszűkült látókörű olvasó figyelmébe:

[link]

Az egészet tessék elolvasni! Ha más nem majd rájöttök ha veletek is erőszakosan óhajt közösülni valaki... Bár nem kívánom senkinek. Nem csodálkozom rajta hogy sok nő nem mer lépni. Mert majdnem mindenhol ez a hozzáállás fogadja őket. Az ilyen emberek hibája hogy annyi erőszak marad megtorlatlanul. A társadalom még mindig inkább az áldozatot ítéli el, és úgy gondolja ha nem tudott védekezni egy erősebb hímmel szemben akkor az az ő hibája. Gondolkodjatok már!

2011. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem amikor mindenhol szajkózzák ezt, akkor ha valaki akar tud lépni. Ha ilyen erőszakos a férje, akkor miért nem lépett már, csak válás után lehet? Sajnálom ezeket a nőket, de valamiért vállalják az áldozat szerepét.
2011. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!