Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy a gyerekünk születése óta a párom nem kíván és csak nagyon ritkán szeretkezik velem? Akkor is az én kezdeményezésemre. Állítja hogy szeret. Szerintem meg csak a gyereket.

Figyelt kérdés
A szeretet egyik kifejezésmódja és közlése a szerelmeskedés, nem? Odabújik, puszilgat, de nem közelít. Azt mondja azért, mert nem akar több gyereket és fél hogy terhes leszek. Védekezés is van, de nem él vele, inkább elfordul és elalszik. Félek ez kihűlt és szakítás lesz. Állítja hogy szeret és majd jobb lesz és majd többet szexelünk. Kérdeztem, mitől és miért? Mi fog változni ami eddig nem történt meg? 2 ember kell ehhez és nem rajtam múlik, de szerintem valójában nem szeret csak nem akarja felvállalni, én így érzem. Hónapok óta várom hogy kezdeményezzen ő is, mert az enyémet elutasítja, csak akkor szexel mikor látja hogy már kivagyok, kb havonta 1x. Meddig mehet ez még, meddig várjak és egyáltalán mire várjak? Szomorú vagyok. Írjátok meg kérlek őszinte véleményeteket.
2011. jún. 3. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 A kérdező kommentje:
én a nő volnék.
2011. jún. 3. 10:21
 2/81 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem igazad van. Én a helyedben elmondanám neki ezt, amit most leírtál, kerek perec. És választás elé állítanám. Ennek semmi értelme.


21/F

2011. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
41%
ha ott volt a szülésnél és látta kijönni a gyerköcöt akkor lehet undor is hallottam már ilyet.
2011. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
100%
ezt is vele kellene megbeszélned , elmondani amit ide leírtál .
2011. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
74%

mark86


aki undorodik egy ilyen helyzettől hogy a szerelme megszüli a várva-várt babát, az mehet a f@szomba,mert nem férfi!

2011. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk helyre állt a szülés után és a mia napig is kezdeményez (söt neki minden nap is OK lenne)

De a barátnömnél ugyan így volt az elsö gyerek után. kb 1 hónapban 1x. aztán jött a második baba és kb 1 évvel a második szüeltése után megváltozott. a barátnöm lefogyott amilyen volt a szülések elött, és rendbe jött nekik a szexuális életük.


kérdés miért nem kíván? amúgy én ha nagyon nem akar ezért tenni akkor egyszerüen ultimátumot adnék, még ha nem is komolyan de közölném vele ha nem hajlandó ezellen tenni akkor legyen nyitott házaság. ha erre hajlana akkor ott van valaki más a képben. kérdés hogy nem jár-e örömlányokhoz. az örömlányok átlagos kuncsftjai átlagos apukák, olyanok mint a te vagy az én férjem.

2011. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 A kérdező kommentje:
Neki állandó problémái vannak magával, magánakvaló és depresszív fajta aki nagyon szereti a gyerekét. Engem nem becsül meg szerintem, úgy élem meg. Szívem szakad meg, mi lesz az 1 éves gyerekünkkel, akit jobban akart bárminél. Úgy érzem én aláztatom magam és én eröltetem és nem veszem észre magam. Neki így kényelmes, hogy ott vagyunk, mert ott a gyereke. vásárol nekem is és kedveskedik is, de úgy érzem nem szívből. Elvárja hogy én alkalmazkodjak hozzá mindenben és az adott körülményekhez is. Tudom nem a legfontosabb a szex, de nélküle harmincévesen nem tudok és nem akarok élni. Úgy hogy nem kívánnak és elutasítják a közeledésemet. Nem tudom meddig mehet ez így még. Sokat hisztizek hogy szexeljünk az tény. Azt mondja azért sem megy mert eröltetem. De könyörgöm ezt nem kéne eröltetni mert magától kéne jönnie a részéről! De nem jön!
2011. jún. 3. 10:29
 8/81 anonim ***** válasza:
53%

Mikor szültél? Lehet, hogy friss még neki az élmény (ha bent volt veled).


Esetleg nem híztál meg? Ugyanúgy odafigyelsz a külsődre, mint előtte?

2011. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer olvastam valami olvastam valami olyasmit, hogy a gyerek miatt leginkább anyaként tekint rád, és nem úgy mint nőre. Lehet, h hülyeség amúgy.
2011. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
85%
Próbálj vele beszélni. Ha a nőknél megtudjuk érteni a szülés utáni változásokat, akkor ugyan értsük már meg a férfiaknál is. Igen, vannak olyan férfiak akik nehezen élik meg a szülés/születés látványát de akár magát a terhességet is.
2011. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!