Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ilyenkor esetben a bíróság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor esetben a bíróság hol és hogy határozza meg a láthatást?

Figyelt kérdés

Férjem kijelentette,hogy ő nem fog hozzánk járni a gyerekeket látogatni,tudni kell hogy mi a szüleimnél laktunk. Azt mondta hogy majd ő elviszi a gyereket ide-oda(de kérdem én hogy hova?). De ő most haza költözött az szüleihez,akik egy putris cigánytelepen laknak. Párom is roma... Nem is ez a gond.


Anyósom próbálna tiszta asszony lenni,de vele lakik még a párom húga 2 gyerekkel férjjel(nem épp a legápoltabbak),az öccse a feleségével és még ott lakik a másik öccse na meg persze apósom. Ezen a helyen állandó a verekedés és a trágárkodás. A kislányunk sose szeretett oda járni,mondjuk én se szívesen,de egy héten egy órát nehezen,de kibírtunk.


Én megmondom őszintén,hogy nem szívesen engedem oda a gyereket,mert tudom azt is,hogyha oda kiviszi,nem fog foglalkozni a gyerekkel,hanem oda majd a húgának és majd ott el lesz a gyerekekkel.


De ez csak a nagyobbik gyerek... A kisfiúval aki csecsemő ilyen esetben mi történik?


Megteheti azt hogy csak a lányunkat hordja láthatásra,a kisfiút meg nem látogatja,mivel ő csecsemő és nem hurcolhatja magával?


Ha esetleg egy semleges helyet állapít meg a bíróság,hova fogja vinni? Albérletbe elmenni nem tud...


NEM ELLENZEM A LÁTHATÁST,csak szeretném,ha mindkét gyerekkel ugyanannyi lenne törődve,nem akarom,hogy kivételezzen a kislánnyal,sőt lehet ő meg nem is vele menni szívesen,mert rosszul esett neki nagyon hogy az apja itt hagyott minket


2011. szept. 3. 07:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok.Ha már úgy is bíróságra kerültök,akkor kérj ideiglenes intézkedést.Az annyi kb. h még ott a tárgyaláson megegyeztek arról,h ideiglenesen mi lesz a gyerekkel.Ez arra jó kb,hogy gyorsan frissen legyen valami közös megegyezés.Aztán a per folyamán ugye találkoznak egymással,és meglátjátok hogy alakul.De ha nincs gond az ideiglenes intézkedést szokták véglegesíteni is.Ha meg gond van,akkor már úgy is mindegy.
2011. szept. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Viszont én a bíró helyében(is!) elgondolkodnék ezen:

Milyen már az,h az egyik gyereket(akivel kevesebbet kell foglalkozni(értsd:nem kell pelenkázni,eszik magától stb)) látni akarja,a másikat meg nem...


Drága jó nagymamám szövege volt ez: A gyereket nem csak megcsinálni kell tudni,foglalkozni is kell vele!


Bocs,kicsúszott...

2011. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen utolsó én is így gondolom :):):)
2011. szept. 3. 11:35
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm az egyetértést:) Nem mondom,h "vagy mind a 2 vagy egyik sem!" dolgot játsz,mert az nyilván nem jogos.De azért elgondolkodtató,hogy már most mekkora mértékű különbséget tesz a két gyereke között.
2011. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!