Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös felügyelet, hallottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös felügyelet, hallottatok róla? Állítólag most szavazhatják meg törvényként! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Nincs info-m, várom ha vki tud róla bármit!
2011. szept. 16. 14:50
1 2 3
 21/22 Ildegonda ***** válasza:

én vagyok a kéretik észnél lenni. nő vagyok.

más az értékrendünk.

Nem hiszek abban, hogy egyik itt alszik, másik ott alszik, etc. etc. az jó a gyereknek.Ez lesz a minta? 20 év múlva mit fogsz csinálni, ha már kirepült a gyerek? siratod az elcseszett életed?

p.s.: elvált szülők gyereke vagyok és hosszú vívódás (mindenkinek jó legyen)után 20 év házasságot hagytam magam mögött.A gyerekem szólt be, hogy váljak már el!!!

Mint kiderült senkinek se volt jó.

Egyet bánok, hogy nem léptem hamarabb.

Üdvözöllek, minden jót.

2011. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan elvált szülők gyerekét, aki maga is éveket húzott le egy szar házasságban, mert a szüleitől ösztönösen azt tanulta meg, hogy a férfi-nő kapcsolat ez: döglődni éveken át a közönyben, és csöndben nyúzni egymás idegeit. Ha elváltak volna, a gyerekben tudatosult volna, hogy ez így nem ment jól, de mivel együtt maradtak, a gyerek ezt könyvelte el magában "jó házasság" címszó alatt. Ő szerencsésebb volt végül, mint a szülei, elvált, mikor megismerte azt a társat, akitől ennél többre számíthatott.


A rossz házasságban nevelt gyerekek ezt kapják útravalónak a szülőktől: kínlódjatok, szenvedjetek a kényszeredett közönyben, ahelyett, hogy boldogok lennétek. :( Mert ne higgyétek, hogy a gyerek csak a verésből, a hangos szóból ért! Ugyanúgy érzi a szeretet és a kötődés hiányát a szülei között, mint ahogy azt ők maguk. Sőt, ennél messzebb megyek: rátesztek a gyermekeitekre egy életre szóló terhet: "mi, a szüleid, miattad voltunk éveken át boldogtalanok".


Gondolkodjon el ezeken mindenki, mivel árt vagy használ a gyermekének hosszútávon!

2011. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!