Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit kellene tennem? Érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Érzem, hogy nem komoly még.

Figyelt kérdés

Párommal külön vagyunk egy hónapja egy 1 hónapos baba és egy kislány maradt egyedül velem. De fogalmam sincs mit csináljak. Egyik nap gyűlölöm a páromat,és gonosz vagyok vele,mert nem akarom neki azt a kényelmet megadni,hogy vasárnapi pár órás apuka legyen. Máskor pedig tök normális vagyok vele,próbálok neki segíteni ahol tudok,de attól félek,hogy ezzel az ő helyzetét könnyítem és így esze ágába se lesz esetleg visszajönni hozzám. Tudom már egy ideje külön vagyunk mégis azt érzem hogy ez még nem komoly,hogy ebből még lehet békülés. Nem kellene ennyire hozzá ragaszkodnom,de szeretem nagyon. Sajnos azt sem tudom ebbe a helyzetbe a gyerekeknek mi lenne jó igazán,tapasztalatlan vagyok,nagyon. Egész nap azon töröm a fejem hogy mit hogy kellene csinálni,hogy mindenkinek jó legyen. Valaki volt már hasonló helyzetbe? Egyáltalán így kívülállóként mit javasoltok?


Köszönöm mindenki válaszát,ha negatív ha pozitív :)


2011. okt. 3. 10:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na mondjuk az szép. Egy hónapos babátok van, és egy hónapja vagytok külön. Szóval közvetlen a szülés után/előtt hagyott ott...
2011. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Tarts ki! Ne utálkozz, ne gorombáskodj, de ne is nyalizz! Találd meg a középutat, ami se nem ellenségeskedés, se nem nyalizás! Kicsit hagyd, hogy ő érdeklődjön felőletek! Ne hivogasd, ne keresd olyan gyakran, csak alkalmanként, nagyon ritkán. Ha szeret, hidd el, előbb utóbb vissza megy hozzátok! ( Tudom ezt nehéz kivárni) Csak ne ijeszd el magatok mellől!!!
2011. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hogy pontosítsak aug. 22-én távozott,az egy éves házassági évfordulónk meg 21-én volt. Attól tartok lsz valakije míg külön vagyunk
2011. okt. 3. 19:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt lehet tudni, hogy miért hagyott ott titeket?
2011. okt. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Miért hagyott el titeket? Mivel indokolta? A picibabát milyen gyakran látogatja? Mióta vagytok egy pár?
2011. okt. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Annyit mondott hogy nem szeret és már mint kiderült,ezt a terhesség alatti érzelmi ingadozásaim a váltotta ki belőle. 8,5 éve vagyunk vagyis voltunk együtt... Nő ezer % hogy nincs a dologba vagyis nem nő miatt hagyott el,de azóta már lehet van,bár remélem hogy nincs,mert nagyon megviselne,akkor már tudnám hogy nincs visszaút.
2011. okt. 4. 10:07
 17/19 A kérdező kommentje:
Hetente egyszer jön vasárnap pár órára. Azért mondom,hogy így nem valami nagy segítség,hogy pár órát van itt. És úgy érzem ez kényelmes neki,hogy lejön egy héten egyszer megnézi őket el van velük,és megint jön egy hét múlva,közbe semmi dolga nincs azt csinál amit akar,nem kell törődnie magán kívül senkivel. És ez nagyon bosszant!!! Volt egy szuper munkahelyem,ami szerződéses volt,tehát nem végleges,mikor teherbe estem. Nagyon gondoltam hogy megtartsuk e a meló miatt a babát. Ő mondta hogy igen,hisz felnő úgy mint a másik. Belementem. Most itt vagy ni. Se meló,se ő... Nem bánom a kicsit,sőt nagyon örülök hogy meglett,de most élhetném nyugodtan a világomat a lányommal,tudnék dolgozni és az anyagi helyzetünk sem lenne szar. :(
2011. okt. 4. 10:12
 18/19 anonim válasza:

Nagyon nehéz dolgok ezek... és az ember nem érti hogy miért pont vele történik ez meg... holott látjuk a szüleinket, hogy felneveltek minket, nem hagyták el egymást... és mi meg itt vagyunk.. elhagyva egyedül, anyaként.. Magunkat hibáztassuk? Vagy a párunkat? Mit tettünk hogy ezt érdemeltük ki?? És a szívűnk szakad meg, amikor boldog párokat látunk kisbabával.. Miért?? Miért??? Csak ez jár a fejünkben.. És ő? Ő nem érzi hogy ez így nem jó? Hogy nem a helyes út elhagyni a családot?

Vagy ő is örlődik? Bizony. ha a szerelem elmúlik, nincs mese, előbb utóbb a pár utjai ketté ágaznak, mert szerelem nélkül nem lehet együtt élni. legalábbis boldogan nem.

Én ismerek olyan párt, ahol már nagyobbak a gyerekek, de már évek óta megromlott a házasság, de nem váltak el, nem költöztek külön, egy házban laknak, de nyitott kapcsolatban. Mind két félnek van más kapcsolata, de a gyerekek érdekeit szem előtt tartva, mégis együtt maradtak! Nah én úgy gondolom, ez becsülendő dolog,.. bár írtó nehéz lehet, főleg akkor ha az egyik fél még szereti a másikat.. ha mindketten elhidegültek egymástól, szerintem csakis akkor valósítható meg ez a fajta együttmaradás... Nekik ez évek óta megy, nekik bejött.. tudják csinálni. jah, és persze a gyerekek tudnak a dologról, hogy az anyucinak apucinak más kapcsolata van. Most még nem zavarja őket, de talán pár év múlva, amikor tisztábban látnak, talán felmerülnek bennük kérdések..

2011. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 lekvarosbukta88 válasza:
Hogy mit csinálj:)? Zsíros kenyeret mert azt szeretem:$$$
2011. nov. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!