Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A láthatás megviseli a gyermeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A láthatás megviseli a gyermeket?

Figyelt kérdés

A volt férjem 2 éve vitte el utoljára a gyerekeket,azóta nem beszélt velük.Mostanában újra szeretné látni Őket,de mikor telefonon beszélt velük,a kisebbik fiam azóta bekakilt párszor,pedig előtte mondták(8,10évesek)nem akarnak vele beszélni.Volt anyósom hívta őket,de átadta a telefont az apjuknak,így tudott beszélni velük.Értelmesek a gyerekek,látják mennyit gürcölök,hogy legyen enniük,hisz az apa semmit nem fizet.Se email se semmi szülinapra sem.

Mi a helyes????

Ha erőltetem a gyerekeknek hogy beszéljen velük??

Ha kérem az apját hogy RENDSZERESEN keresse a gyerekeket??Mert nem tudom vele megértetni,hogy rendszeresen kell mert így csak összezavarodnak.Kérem aki volt ilyenben írja meg,várom az őszinte véleményeket is.

Nekem csak az számít,mi a jó a gyerekeknek.


2011. okt. 4. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem akarják az apjukat látni ne erőltesd. Senkinek nem lesz jó.


Én elvált szülők gyermeke vagyok, de 12 éves koromban én mentem be a gyámhivatalba és kértem a láthatás betiltását.

Utáltam már, hogy minden hétvégém azzal telik, hogy apuci pici lányából anyuci pici lánya leszek. Hogy nincs időm a barátaimra és az utazgatások... :S


Elegem lett. Apa új családot alapított, de abba én csak részmunkaidős rokon voltam. Szar érzés.

2011. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy megviseli őket. Nehezen emésztik meg, hogy 2 évig nem kellettek az apjuknak, most meg hirtelen érdeklődik. Nem értik. Te pedig ne erőltesd, mert rosszat teszel. Ha nem akarnak találkozni, beszélni az apával, akkor nem szabad erősködni. Az meg csak tetézi a dolgot, hogy egyáltalán nem támogatja a gyerekeket... oké, hogy ő az apa, de a gyereket te tartod el, és te finanszírozod a fejlődésükhöz szükséges dolgokat. Engem felháborít, mit képzel az ilyen ember...
2011. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is én személyesen beszélnék az apjukkal,hogy baromira döntse el mit akar... Vagy jár rendszeresen vagy sehogy,igenis megviseli a gyerekeket. Nekem úgy is megviseli hogy minden héten jön,nem még úgy hogy évekig jár utána elfelejt utána meg felbukkan. A gyerektartást mert erőltesd az jár neked,nincs olyan hogy nem fizet... Az állam megelőlegezi
2011. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!