Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért kell a házasság ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a házasság ha úgyis válás lesz a végén?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy buta kérdés. Nem minden házasság végződik válással.
2011. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Semmi sem kötelező. A legtöbben nem azért mennek férjhez vagy házasodnak meg hogy a végén elválljanak. Csak ebben a mai instant világban sokkal kényelmesebb megoldás ha az első nagyobb veszekedés végén inkább elvállnak a felek, mintsem megoldják a nehézségeket. Sokan túl gyorsan ugranak fejest a házasságba.
2011. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Mért lenne válás a vége? A szüleim 28 éve házasok és köszönik jól megvannak együtt.
2011. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

:-D

minek kell enned, ha úgyis éhes leszel???


azért házasodunk, mert úgy képzeljük, hogy vele fogjuk leélni az életünket jóban-rosszban,betegségben-egészségben, gazdagságban-szegénységben :)

válás akkor lesz,ha nem fogadjuk el a másikat.

és valóban nem végződik minden házasság válással. én pl, nem szeretnék elválni a férjemtől, és ő sem tőlem

2011. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Neked semmi esetre sem kell házasság, ha így állsz hozzá, pláne addig nem, amíg a fejed lágya nem nőtt be (mert úgy látom még ez van).

Ha megtalálod életed szerelmét, aki 110%-ban megfelel az évek folyamán kialakult elvárásaidnak, remekül kijösztök, egyezik a jövőről alkotott elképzelésetek, akkor érdemes összeházasodni. Ha csak útban van a gyerek, akkor nem érdemes..

S hidd el, sokkal jobb valakinek a felesége/férje lenni, mint csak 1 aktuális barátnő/barát-nak lenni a sok közül. Ez már valami véglegesnek a jelképe, hogy igen, megvan akit kerestem, én már nem válogatok tovább.

De majd rájössz.

2011. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Én 19 éve mentem férjhez,és ma s ugyanolyan szerelmesek vagyunk mint az elején.A férjem már a jövő évre készülődik.Ígéri hogy 20 éves házassági évfordulónkra elvisz egy csodás egzotikus országba..A nagy szerelem nem múlik el,és sokan vagyunk akik sok sok év óta boldogan élnek..De ilyen hozzáállással ami neked is van,mégis mit vársz??
2011. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha valakinek ilyen a hozzáállása akkor ne is házasodjon. És ahogy már elöttem írták, akkor ne is egyél, ne is igyál, ne ment el dolgozni mert úgyis elbocsátás/nyugdíj lesz a vége...

Hogy tehet fel valaki ilyen h.lye kérdést???

Amúgy meg tényleg nem végződik minden házasság válással, nagyon sok embert ismerek akik már 20-30-40 éve házasok és nagyon jól megvannak együtt.

2011. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*ment (elrontottam) -menj
2011. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülye két hónap járás után eljegyzi egymást, nyolc-tíz hónap járás után már az esküvőt tervezgetik. Az ilyen házasságok elég nagy részben válással végződnek. Akik nem kapkodják el, megvárják az igazit, és főleg: komolyan állnak a dologhoz, azoknál jóval kisebb a válás aránya.
2011. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%

Az én véleményem is az, hogy a házasság egy felesleges dolog. Mellesleg a házasság csak egy papír! Semmit nem jelent! Ha valaki csak a papír miatt házasodik meg annak örül, hogy valaki felesége/férje, akkor legyen. Nagyon sokan úgy házasodnak, hogy még ott a szemük előtt a lila köd, amitől nem látják a másik valódi énjét! Meg a másik az, hogy ha rosszul döntesz, akkor sokkal nehezebb elválni, mint amúgy. Mellesleg a nő váláskor vinni akarja a cuccod felét, mert az neki "jár". Egy nagy lófa*t jár! Bár erre is van megoldás: házassági szerződés.


Ha én egyszer megnősülök esetleg, akkor csakis házassági szerződéssel, pontról pontra.

2011. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!