Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartás? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartás? (többi lent)

Figyelt kérdés

A férjemmel már külön élünk,szeretném beadni a válást, de nem tudom hogyan működik a gyerektartás ügye.

Ugyanis a férjem Olaszországban dolgozik. Tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan állapítják ezt meg, vagy egyáltalán mihez van jogom?

(2gyerek van, egyikük fiatakorú, másik nagykorú már, de még tanul.)


2011. okt. 10. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Olaszországban bejelentett munkája van?

Vagy magyar cégen keresztül kiküldetésben dolgozik?

2011. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
MINDEN biróságon van hetente ingyenes panasznap, ott adnak MEGBIZHATÓ felvilágositást, itt csak tippeket meg "szerintem" válaszokat kapsz.
2011. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló írja. Menj be a bíróságra, OTT panasznapon majd megmondják, mit lehet tenni.
2011. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőre: Olaszországban van bejelentve.

Köszönöm a válaszokat.

2011. okt. 11. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!