Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szocpolt a gyerekeimre át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szocpolt a gyerekeimre át tudom ruházni? Elváltam és a feleségem marad a lakásban a gyerekeimmel, a szocpolt 3 éve vettük fel.

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szocpolt nem Ti,hanem a gyerekek után kaptátok.Nem kell senkire sem átruháznod.Ahol a gyerekek élnek,oda jár a szocpol.Ezzel az állam a gyerekeket támogatja nem a szülőket.
2009. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. A gyerekek már meg vannak, rájuk kaptátok a szocpolt. Ezt átruházni minek kellene?
2009. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel a lakás 50 %-át a volt feleségem megveszi, amely egyből eladás és ebből adódóan a szocpol 50 %-át letétbe kell helyeznem, amíg nem veszek egy lakást.
2009. máj. 3. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezt most bocsi,de nem értem.Ha a gyerekek a feleségeddel maradnak,akkor csak neki jár a szocpol utánuk.Miért vennél Te szocpolon magadnak egyedül lakást?Ismétlem,ez a támogatás nem nektek,hanem a gyerekeknek jár.Ahol a gyerekek laknak,oda jár a 100% szocpol.
2009. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!