Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek megcsal? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Hogy bírtátok szakítás után, babával egyedül?

Figyelt kérdés

Nekünk most féléves a babánk,külön élünk.Most fogok szakítani, nagyon gyanúsak a jelek hogy megcsal...

Nem segít, se anyagilag, se sehogy,3napja majdhogynem könyörgök neki hogy jöjjön le , mert nagyon fáradt vagyok, nem bírom egyedül.Csak egy kis segítséget kértem semmimást.

Egyik nap egy közösségi oldalon volt egy fura kiírása,mintha senkije nem lenne,rákérdeztem hogy mi ez,mondta hogy neki nincs titkolnivalója stb. Mondtam jó akkor hagy lássam az üzeneteit, nincse egy bizonyos személytől. Mondta hogy nem mutataj, mert één se mutatnám meg,de mondomén bármikor meg mutatom,végül is inkább fogta magát és elment...

Fura hívásai nincsenek... Nem ír, nem keres,ha én írok, mondja hogy majd ír ha tudja hogy tud e jönni...


2011. júl. 1. 21:00
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:

Múltkor erről beszélgettünk azt mondta jobblenne minden ha összeköltöznénk,ő is én is édesanyánkal élünk. Néztem bölcsit, munkát,albérletet, osztottam szoroztam,minden kijönne,mondtam hogy költözzünk,azt mondta hogy majd megbeszéljük...

A gyerekre ha néha vigyáz még én főzök,az annyit tesz hogy belerakja a babakompba ő gépezik, vagy az ágyon forog magának a pici.

Elégnyűgös, szeret kézbe lenni,szerinte az én nevelésem, elrontottam, akkor ő mértnem neveli?

2011. júl. 1. 21:05
 2/50 anonim ***** válasza:
88%
En eleve nem szultem volna olyan kapcsolatba gyereket, hogy nem ismerem azt az embert, akinek szulok es mindenfele sotet dolgot muvel majd a hatam mogott. Gyereket felelossegteljesen kell vallalni. Nem volt arra mutato jel a baba elott, hogy ilyen ember? Tervezett gyerekrol van szo?
2011. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idősek vagytok?
2011. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
88%
Ő is anyukáva él l,te is,és ide szültél.meg forog magába a pici ,a gyereket sajnálom,de nagyon.
2011. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Előtte minden tökéletes volt:(

mikor megtudtuk hogy terhes vagyok,megbeszéltük hogy a 8.hónapban összeköltözünk,addig spórolunk a babakelengyére...De közben kirúgták a munkahelyéről...Ez betett rendesen, a tervezett dolgokba.

25és én 24

2011. júl. 1. 21:12
 6/50 anonim válasza:
52%
Szerintem megcsal, intézkedj válás-ügyben:/
2011. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár vagytok. Oké. Van közös gyereketek. Oké.

Na de külön éltek??? Én soha nem vállalnék úgy gyereket, hogy nem élek együtt a párommal.

2011. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Ne nem rendszeres program eddig 2szer hagytam vele a gyereket,egyszer mikor jöttem bea kompba volt, máskoraz ágyon.

Nuygi,nem hagyom vele, márcsak akkorfőzök takarítok ha aszik

2011. júl. 1. 21:13
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
"De közben kirúgták a munkahelyéről...Ez betett rendesen, a tervezett dolgokba." -Mar ne haragudj, de erre nem lehet rafogni, hogy miert nem lehet a sajat gyereket rabizni es miert ul mindig a gep elott...elhamarkodott dontes volt, nem? Fiatal lehet o meg ehhez, a masik meg, hogy elore gyerek, de meg egyutt sem laktatok, azt sem tudjatok igy, hogy hogy passzoltok ossze...
2011. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

akkor ha jól értelmezem nem volt tervezett baba...sajnálom szegényt, nem lehet egyszerű neki, hogy hol itt van hol ott van...


Nemértem, miért nem laktok együtt? Ha nincs pénz albérletre átmeneti megoldásként valamelyik szülőnél....?


Amúgy szerintem is megcsal....még nem érett meg egy felelősségteljes apának.


Mióta vagytok együtt a pároddal?

2011. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!