Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nők miért hagyják el mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hagyják el mindig a normális pasikat? Miért kell lelépni egy szeméttel?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, de én nőként eléggé gáznak tartom, hogy sokan lelépnek egy biztos kapcsolatból, mondván hogy "kihűlt". S akkor meg futtok egy olyan fickó után, aki meg majd jól kihasznál és akkor jön a "de szemetek a pasik" kijelentés. Nagyon sok lányt látok a körömben, akik azokkal élvezik az életet, akik megvetik és kihasználják őket, illetve akik nem adnak meg mindent.


Én is lány vagyok amúgy.


Nem akarom elkiabálni, de nekem egy tökéletes párom van, aki mindent megtesz, bármit mondok neki. Ha valami kell, hozza, adja. A nap bármely szakaszában képes a szexre. Nincs olyan, hogy fáj a feje, ha valamihez nincs kedvem, akkor megcsinálja helyettem legyen az akármi. S a személyisége is olyan, hogy szerelmes vagyok belé. Utálja a sört, nem iszik alkoholt, drogot és cigit gyűlöli egyenesen. Egy szóval kívánhat egy nő ennél jobbat? S mégis például ez az ember (előttem) sok-sok évig egyedül volt.


Én nem értem. Ekkora kincset szerintem megőrizni és nagyon szeretni kell, nem pedig olyanokkal lenni, akik nem empatikusak, drogoznak (jó, ez kicsit sarkítás, de azért értitek...), letojnak.


Miért kell a nők nagy részének, azok akik ilyen módon "izgalmasak"?!


Számomra valahogy ez nem "izgalmas".


S sajnos egy hozzám közel álló nő is olyan embert hagyott el, aki normálisnak tűnt. A szemét alakokért meg egyenesen valahogy rajong. Aki normális az mellett meg simán elmegy...


MIÉRT MIÉRT?!?!


2011. nov. 14. 10:45
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
54%

Mindenkinek más a normális. Mivel én sem vagyok egy "normális" nő, ezért nem tudnék együtt élni egy "normális" férfival. Én például dohányzok. Na és? Nem gyújtok rá gyerekek mellet, idősek mellet, úgy általában ha rágyújtok figyelek, hogy lehetőleg elég távol álljak más nemdohányzóktól. Úgyhogy ettől még nem érzem magam rosszabbnak, mint bárki más. A párom is dohányzik. Nagy kaland. Szeretem a sört. Nem minden nap iszok, de szerintem hetente egy két üveg még nem a világ vége. A párom is szereti a sört. De kizárólag hétvégén iszunk és nem mértéktelenül. Tiniként elég balhés csaj voltam. Most már nem állnék le balhézni. Viszont a párom gondolkozás nélkül megcsapkodná azt aki illetlenül vagy bunkón viselkedik velem. Persze nem fog odamenni az utcán senkihez, hogy bele kössön, de tudom, hogy megvédene ha arról lenne szó. Ez mért lenne rossz? Inkább vagyok egy ilyen emberrel, mint egy olyannal, aki végig nézi ha valami problémám van, ne adj isten eliszkol, vagy csak áll és f*sik megszólalni is. Máshogy gondolkozunk, mindenkinek más a "normális".

Nekem az a normális, ha egy férfi úgy viselkedik, mint egy férfi. Nem kocog utánam a papucsommal és nem várja vigyázzban, hogy éppen mit óhajtok. Mindketten képesek vagyunk belátni ha a másik éppen fáradt (nem a feje fáj vagy mit tudom én milyen kifogások vannak még) és nincs kedve a szexhez. Nem várom el tőle, hogy a nap bármely pillanatában gerincre tudjon vágni ha ahhoz van kedvem, mint ahogy ő sem várja el tőlem, hogy bármikor hanyatt dobjam magam.


De jó ez így, hogy más igényeink vannak, különben mindenki az x típusú pasikat keresné. Szóval ízlések és pofonok.

2011. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

A nők miért hagyják el mindig a normális pasikat? Miért kell lelépni egy szeméttel?


Ez mi ha nem általánosítás? Hiába írtad oda, hogy nem akarsz miután megtetted.

2011. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem általánosítunk persze.... de ha valaki le meri írni, hogy nem akarja, hogy a párja a mamuszkájával nyargalásszon utána, akkor jól lepontozzák. :) itt nem arról van szó, hogy egyet értesz -e velem, hanem hogy kapcsolódó, odaillő -e a válaszom. Na mindegy nem fogom ezért telesírni a kispárnám, csak olyan vicces, amikor "nem általánosít" senki, de ha más véleményen vagy egyből lehúznak....
2011. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

off


"itt nem arról van szó, hogy egyet értesz -e velem, hanem hogy kapcsolódó, odaillő -e a válaszom."


Ezzel teljesen egyet értek. Sokan nem értelmezik azt a mondatot, hogy adott válasz mennyire hasznos a kérdező számára, és összekeverik azzal, hogy : egyetértesz-e vele.

2011. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

nem olvastam el minden választ.De.

Hidd el mindenbe bele lehet kötni ,amikor férfiként enyém volt a háztartás a gyerek a stb (munkám olyan ,hogy meg tudom csinálni mellette) és meg is csináltam az exem azt vágta a fejemhez,hogy nem tud rám felnézni ,ugyanakkor nagyon sok dologra pont ő kért meg,megtettem mert szerettem és arra gondoltam ez hozzájárul a kapcsolatunkhoz.(hihi) Pont ez miatt is lett vége.Lehetne ezt boncolgatni ki miben hibázott de már rég belefáradtam,rájöttem aki nem fogad el olyannak amilyen vagyok (és fordítva) azzal nem érdemes hosszabb távra tervezni .

37/F

2011. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"Nem akarom elkiabálni"


Kezdetben minden tökéletes 2-3 év után kezd eloszlani a lila köd és rájön az ember milyen a párja.

2011. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Van aki már pár hónap után kiismeri a párját, nincs mindenhol lila köd.

Nem minden kapcsolat indul szerelemmel. Ahol csak egy egyszerű szimpátia van, ott már az első pillanattól kezdve józanul, reálisan látjuk a másikat.

2011. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

11:53


Ugyan ez a párom,a háta mögött azt mondom hogy legszívesebb a lábát megcsókolnám,amiért ilyen.És nem,nem papucs mert ha kell szembe száll velem,hiába akkora pofám van mint a Bécsi kapu,és tudja hogy ütő képes vagyok,akkor is szembe száll velem és vissza szól,de mellette meg ad nekem mindent,teljesíti a kívánságaimat,kedves aranyos mellette megissza ritkán a sört,vagy be csiccsent olyankor még jobban szeret,cigizik és kávézik is,és mellett orr vérzésig dolgozik és minden ami kell.Imádom amiért ilyen,de nem vagyok tiszta szívből belé szerelmes.De sebaj a szerelem egy idő után elmúlik,és nekem fontosabb az hogy emberileg kijövünk.Soha nem veszekedtünk nagyot,vagy olyat ahol a szálka meg maradt volna.Ezt úgy írom neked,hogy eddig mindig a rosszat fogtam ki,lelkileg tönkre tettek,ütöttek,ittak,minden rossz,kalitkába tartottak,zsaroltak stb....Végre sok rossz után megadta nekem az Isten őt:)

2011. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!