Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szüleim válnak és én édesanyámmal szeretnék maradni, viszont azt nem akarom hogy édesapámmal pedig rosszba legyek hisz őt is szeretem? Minden válassz jöhet!

Figyelt kérdés
2009. máj. 10. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is őszinte részvétem!


Ha az apa lemond az anya javára, akkor anyukáddal maradhatsz.

Ha nincs megegyezés, akkor a bíróság fog dönteni.

Ha a bíróság az apának ítél meg, akkor lehet fellebezni.

A bíróság figyelembe fogja venni a te akaratodat.

(Szerintem anyukáddal fogsz maradni, ha azt akarod. Persze ha anyukád is akarja.)

2009. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem mindegy, hogy hány éves vagy.

Minden szülőnek meg kell érteni, hogy egy gyereknek a legjobb az anyja mellett( normális esetben).

Nem hinném, hogy ezen megsértődne apukád.

2009. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ők egymástól válnak el nem tőled.

Attól,hogy anyukáddal maradsz még tarthatod apukáddal a kapcsolatot,lehet jó a viszonyotok.Ehhez mindkettőtöknek úgy kell hozzáállni.

Remélem nem csatároznak a szüleid egymással,és nem használnak fel téged.Sajnos sokan megteszik.

Ha már így alakult,kívánom,hogy mindkettőnek mindig Te (és ha van tesód akkor Ő is)legyél a legfontosabb,és legyenek rád nagyon tekintettel.

Ülj le velük ezt megbeszélni.Gondolom ha már ide tudtál írni elég nagy vagy hozzá.

Minden jót neked,és remélem nem visel meg nagyon a válásuk.

2009. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj anyukáddal, hogy ő mit akar. Remélhetőleg azt amit te. Aztán beszélj apukáddal, mondd meg, hogy nagyon szereted, de anyukádnál szeretnél élni a továbbiakban, de természetesen rá is számítasz, és nem csak gyerektartás díj tekintetében. Mondd el neki milyen fontos neked, hogy a kapcsolatotok továbbra is jó legyen. Mondd, hogy mennyire szereted. Mivel a kérdésből úgy tünik nem vagy már nagyon fiatal, a bíróság úgyis meghallgat, de jó lenne, ha nem a bíróságnak kellete dönteni, hanem a szüleid megegyeznének előtte. Sok sikert.
2009. máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 scarecrow válasza:
elkezdtem könnyezni..nekem is azthiszem 2009-ben 'váltak' el a szüleim, de még mindig nagyon jóban vannak..amikor apukám mondta hogy valami fontosat akar mondani nekem és elkezdte mesélni előszőr nem hittem el.. nekem nem kellett választani kettejük között mivel már megbeszélték.. és év elején a tanárok megszokták kérdezni h kiknek nincsenek együtt a szülei én meg marha mondtam hogy nem.. és a tanárom egyfolytába erről kérdezgetett.. de még anyukám né-nak írja...:S
2012. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!