Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kiskorú gyermeknek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskorú gyermeknek az első személyi igazolvány elkészítése ingyenes? Mindkét szülő jelenléte kötelező az ügyintézéskor? Gyermeknek is meg kell jelennie?

Figyelt kérdés
Válófélben lévő szülők, bírói döntés még nem született gyermekelhelyezés ügyében...ez esetben?
2011. nov. 28. 14:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én nemrég csináltattam öcsémnek,mert anyumék nem értek rá,és nem szóltak,hogy nem szülő vagyok....Persze ő is ott volt a fénykép meg aláírás miatt.Most 12 éves.Én úgy tudom,hogy a 14 év csak arra vonatkozik,hogy addigra mindenképpen kell,hogy legyen személyi,de lehet előbb is.
2011. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
14. életév betöltéséig ingyenes, utáni fizetni kell érte, ha első ha nem. Mi nemrég csináltattunk a fiamnak, már betöltötte a 14. évet épp 2 nappal, s fizetnünk kellett, pedig se útlevél semmi nincsen. De a gyermeknek mindenképpen meg kell jelennie a fotó miatt.
2011. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!