Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinálnátok a helyzetemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyzetemben, bele merjek vágni, vagy fogjam a bőröndömet?

Figyelt kérdés
5 éve élünk együtt az élettársammal ő 45, én 32.3 éve költöztünk össze, külső szemlélő számára boldognak tűnő, idilli párkapcsolatban. Minden körülményünk rendezett. Gyerekvállalás előtt állunk, de nem merek belekezdeni. Még tél elején rájöttem arra, hogy van egy titkos mániája az interneten való ismerkedés. Könnyen megszerezhető, kicsit elhanyagolt, nem túl mutatós hölgyeknek csapja a szelet, akik egy kis figyelemért cserében szexuális szolgáltatást nyújtanak a számára. Akkor válaszút elé állítottam, kapott egy utolsó esélyt, ha abbahagyja, akkor elfelejtem az egészet. Akkor úgy tűnt, hogy felfogta a dolog tétjét, azonban tegnap este újra találkozott egy ilyen nővel. Kezdjek csomagolni?
2009. máj. 14. 08:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát sürgősen költözz el én azt ajánlom. Még hogy gyerekvállalás egy ilyen hapsival? Szerencse hogy még nincs baba...
2009. máj. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ő imádja, ha izgatja valami. Nem gondolom, hogy nem szeret, mert akkor ő lépne ki, csak vágyik egy kis izgalomra. Gondolom próbáltátok már megbeszélni. A szexuális életeteteket nem akarjátok feldobni, mondjuk mégegy partnerrel?

Még valami: vagy elfogadod őt ilyennek, mert szerintem megváltozni nem fog tudni, ha enm tudod elfogadni őt így, akkor gyerek előtt kellene kilépned. Gondold át.

2009. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát én már akkor csomagoltam volna, amikor ez az egész dolog először kiderült.

csak úgy hagyod, hogy nyíltan megcsaljon a pasid? És te még gyereket akarsz szülni ennek? Nem félsz, hogy hazahoz neked valami jó kis betegséget?

Soha nem fog megváltozni, maximum, ha nagyobb balhé lesz ebből, titokban fogja csinálni. fiatal vagy, simán lesz még pasid, olyan, aki normális és nem ilyen...

2009. máj. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a megerősítéseteket.

Rengetegszer beszéltünk erről, mint ahogy írod kedves második válaszoló. Az ő értékrendjébe ez simán belefér, ezek az ő szavai, velem akar megöregedni, de enélkül az izgalom nélkül nem tud meglenni.

Hétvégén előveszem a témát és kezdem a költözésemet előkészíteni.

2009. máj. 14. 09:00
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
Menj jó messzire az ilyen férfitól.Majd hazavisszi az ilyen igénytelen nőkről a fertőzést betegséget.Kell ez neked???32 évesen egy csómó pasit találnál!!!
2009. máj. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%

NEM!!


Ez csak egy rossz szokás. Ne pakolj!

Én meg itt ülök a gyakori előtt nem birom abbahagyni, munka helyett ezt olvasom. De le lehet szokni. Beszld meg vele hogy nincs net. A nő nem számít, csak a tevékenység tartja fogva. Rá lehet szokni a csetelésre, a pókerre stb, de le is.

Ezért nehogy otthagyd! Ha szereted. Bármi új pasi ennél rosszabbra rászokhat bármikor.

2009. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Erről soha nem fog leszokni,legfeljebb titokban folytatja majd.

Ha a te értékrendedbe ez belefér, akkor hajrá, ha nem azonnal csomagolj!

2009. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Szia

tettlegességig is elmegy, tehát tényleg le is fekszik velük... vagy csak szédíteni szereti őket??

Nekem ez nem derül ki egyértelműen, és azért nem mindegy.

De hát azért 45 évesen már lehetne kicsit komolyabb, így akarna felelőségteljes apa lenni ???

2009. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pakolj és menj.Egy életen át nem nyomozgathatsz utána mikor hol ismerkedik és csal meg.Örülj,hogy nincs még gyereketek.Hogy tudnál benne ezután 100%-ig megbízni?

Egy kapcsolat semmit nem ér bizalom nélkül.Most lépj le amíg nem pazaroltál rá túl sok időt.Így még megadod az esélyt magadnak,hogy egy rendes ember oldalán családod gyereked lehessen.

Sok sikert erőt hozzá.

2009. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
84%
Most komolyan miért vagy még ott? ÉN egyszer tudnám eg a feleségemről... már régen hazavittem volna az anyjának garanciális cserére...
2009. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!