Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok az én helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok az én helyzetemben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit szeretek, de nemrég szakított a párjával és jelen pillanatban nem akar pasit, mit tennétek a helyemben? Várjak egy picit, amíg túl nem teszi magát az előző kapcsolatán? Egyéb ötletek? Köszi szépen előre is a válaszokat!


20f


2011. ápr. 14. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj, de közben éreztesd, hogy mellette vagy.
2011. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj. Attól függetlenül elhívhatod beszélgetni, fagyizni, kávézni vagy egy sütire, csinálhattok közös programokat, az új környezet, egy kis vidámság neki is jót tesz, eltereli a gondolatait a volt barátjáról. De ne nyomulj! Ne úgy tálald a programokat, mintha randira hívnád. Bár nem tudom, mennyire ismered a lányt.
2011. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb. egy éve ismerem és kb 2-3hetente szoktunk találkozni

és köszi a válaszaitokat

2011. ápr. 14. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kétszer is így jöttem össze csajjal, hogy jókor voltam jó helyen, az egyikkel még mindig együtt is vagyok.

A lényeg, hogy éreztesd hogy mellette vagy, és tudasd, hogy nem csak barátkozni akarsz vele. Legyél türelmes, de próbálkozz. Ne hagyd, hogy barátként kezeljen csak, mert akkor csak azt fogod látni, hogy valaki más, aki ügyesebb volt lecsapja a kezedről a csajt.

Találkozz vele sűrűbben, hagyd hogy neked öntse ki a lelkét, de ne hagyd magad.

2011. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus esete a "türelem, rózsát terem" helyzetnek.
2011. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy oldjam meg, hogy ne barátként kezeljen?
2011. ápr. 14. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!