Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyzetemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyzetemben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy lány akinek nagyon bejövök összejönne velem, de én nem vagyok szerelmes a lányba, viszont tetszik és ha más fiúval látom akkor irigykedek...

Ha vele vagyok nagyon jól érzem magam viszont a többiek előtt mintha szégyelném és ezért se tudom mit csináljak.

Láttak már a lánnyal többször is de félek, hogy mit fognak szólni...


Ti mit csinálnátok?


2011. febr. 12. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel elvileg tetszik, akkor nem is 1 bányarém, szóval elvileg jól néz ki, akkor miért szégyelled?
2011. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért számít a többiek véleménye??Ha jól érzed vele magad,legyél vele,akinek meg nem tetszik,majd nem néz oda!
2011. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ÚÚÚ...ember, én dettó így! Mit csinálj? Hát...először is hány éves vagy?
2011. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Szembeköpném magam.

Szerinted mennyire normális, hogy az alapján döntesz, kivel jársz, hogy mit fognak hozzá szólni a "többiek"?

Szánalom vagy ember...

2011. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel csak a lányt teszed tönkre.. ha szereted ne csináld ezt vele. -.-"
2011. febr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én 19/f ő 16/l
2011. febr. 12. 19:05
 7/10 A kérdező kommentje:
nem csúnya a lány, nem is értem, hogy miért szégyellem... egyszerűen nem tudok nem oda figyelni mások véleményére..
2011. febr. 12. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Probáld meg leszarni mások véleményét ilyen témában, ha neked ő kell akkor start rá! aki meg nagyon pattog pofánvágod :)...
2011. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Szilvásbuktát, mert azt szeretem.


Viccet félretéve, összejöhetsz vele, csak sz.a.rd le, hogy mit szólnak hozzá mások, ha neked tetszik...

2011. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megértem a helyzetedet.. én is így voltam a volt barátommal.. amikor vele voltam akkor minden jó volt... de amikor ismerősök együtt láttak kicsit szégyelltem őt, bár nem tudom miért.. pedig helyes meg minden, de ez már bukta sajnos :S amúgy én 16 L ő 19 F :D
2011. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!