Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A gyerekemet az apja 2 évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symba3 kérdése:

A gyerekemet az apja 2 évig nem látta, most meg beállított hogy el akarja vinni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyerek tartást nem fizetett, az állam általit kapom, 2 évig azt sem tudta él e, vagy hal e a gyerek, már a rendörség kereste őt a gyerektartás miatt, kint él külföldön, most meg hirtelen beállít és követeli hogy elviszi a gyereket. Felajánlottam neki hogy eljöhet, láthatja, de el nem viheti. Ő ezzel nem élt, fenyegetőzött hogy elmegy a gyámügyre és a bíróságra panaszt tenni, mert két hetente van láthatásija. Amúgy szenvedélybeteg, drogos, féltem a lányomat tőle. Eddig nem tudtam lecsökkentetni a láthatást, mert anno a bíróságon megállapodás született köztünk, amit két évig nem lehet megválltoztatni. Mit tegyek? Mi van ha nem adom neki oda a gyereket? Ő mit tehet ellenem? Nem voltunk házasok, kb. 4 éve mentünk szét, a lányom 8 éves. Segítsetek! Nagyon félek!
2011. dec. 3. 17:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez sokat segít. A bíróságon vagy a gyámügyön hogyan tudom bebizonyítani hogy drogozik? Kérni kell drogtesztet? Pl. a marihuána mennyi ideig mutatható ki a vérből?
2011. dec. 3. 23:06
 12/14 anonim ***** válasza:

A marihuana elég sokáig kimutatható,akár hetekig is benne marad a vérben,vizeletben. Ha rendszeresen drogozik,nem csak évente 2x,akkor kimutatható.

Szerintem mond meg neki,hogy ha nem jó neki úgy,hogy a felügyeleted alatt láthatja csak a gyereket és továbbra is el akarja vinni,akkor mond meg neki,hogy el fogod mondani a gyámhivatalnak,hogy drogozik és azért nem adod oda a gyereket neki. Hátha belátja,hogy jobb nem pattognia. -ha továbbra is pattog,akkor tényleg menj be a gyámügyre. Ők megmondják,hogy mi a további teendőd.

2011. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Derina válasza:

A rendőrség keresi a gyerektartás miatt (bűncselekmény). Hívd ki őket, hogy meglett az ember.

A másik: menj be a gyámügyre, és az agresszivitása és szenvedélybetegsége miatt kérd, hogy csak felügyelettel láthassa a gyerekeket. Így láthatja a gyámügynél, de nem tudja elvinni sehova, mert nem adják ki.

A suliba-oviba pedig szólj, hogy nem adhatják ki a gyereket csak neked

2011. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi történt Veletek azóta?
2012. febr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!