Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Irtam mar itt egy kerdest,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irtam mar itt egy kerdest, ferjem masodszor is megutott. Azt mondta ha elviszem a gyereket megol. Lehetseges az hogy a biro neki itelne manot? Mik a tapasztalatok? Nem akarom elvesziteni a gyerekemet!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 18:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy drogos, alkoholista, prostituált, megfelelő körülményeket tudsz biztosítani a gyermeknek és nem hanyagolod el őt, akkor kizárt, hogy elvegyék tőled.
2010. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igen, majusban megyek vissza dolgozni, eltudom tartani ot, bar kulfoldon elunk, de jo munkahelyem van.
2010. ápr. 8. 18:52
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságon inkább az anyának itélik a gyereket, főleg ha kicsi. A manóból itélve az. Csak abban az esetben nem ha veszélyeztetve van a testi, lelki épsége. Ide értem azt, amit az előttem szóló írt és azt, hogy mondjuk ha nincs rendszeres havi jövedelmed, lakás ahol éljetek. Ezt viszont megvizsgálják a másik félnél is, ha az merüle fel, hogy nincs jó helyen nálad a gyermek.
2010. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
anyám is így járt,szinte agyon ütötte a mostoha apám....A gyereket,ha normális körülmények közt neveled,100%,hogy nem veszik el tőled.és azt NE HAGYD,hogy bárki is megalázzon,vagy megüssön.azonnal látlelet,még ha nem is látszik annyira.egy orvos,ha normális,és ha elmondod mi történt ír egy látleletet,és nagyon -nagyon sokat használ a bíróságon.kitartás,fejet fel,és sok erőt kívánok.Mégegyszer azonnal orvos,ha még csak egy kicsit is megüt.
2010. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%

Egyet értek az előttem szólókkal...

Viszont azt is vedd figyelembe, hogy nem történt-e a múltadban olyan amit esetleg felhasználhat ellened a férjed...Esetleg fiatalon kipróbáltál valami drogot, vagy hasonló dolgokra gondolok...Szóval érted!

Amennyiben semmi olyan dolog nincs, akkor nem kell aggódnod...viszont állandó lakhellyel, munkahellyel és jövedelemmel kell rendelkezned..

2010. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ilyenrol szo nincsen, van jo keresetem, meg itteni viszonylatban is eleg jol keresek, es anyukam amugy is kijott volna segiteni a picivel, o is szegeny egyedul van otthon, ugyhogy mar nagyon orul. De nagyon felek a ferjemtol! Most azt tervezem, hogy meghosszabitom az anyasagimat, es majd csak augusztusban megyek vissza dolgozni, addig haza mennenk anyukamhoz, nem tudom ebbol lenne-e baj a birosagon pl. Felek hogy bevaltja az igeretet, higyjetek el kepes ra! Most nem csak egy sima pofon volt, de tobb is, folytogatott, cibalta a hajam, kiakarta szurni a szemem...szornyu volt!
2010. ápr. 8. 19:01
 7/33 anonim ***** válasza:
mért nem jelented fel a rendőrségen?
2010. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el a rendőrségre, és jelentsd föl! +látlelet
2010. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
te jó ég!teljesen átélem a helyzetedet.anyámat úgy megverte nemegyszer,hogy vmi agyizé folyott az orrából.Na csak idáig ne fajuljon nálad kívánom neked.vegyél erőt magadon asszonykám,sarkadra kell állni.Ha kell vegyél gázsprét,nem vicc.nemtudom mit írjak.SOHA NE HAGYD MAGAD SENKINEK.
2010. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen, ezt akartam en is, erre o a kezembe nyomta a telefont, hogy tessek hivd a zsarukat, aztan majd ha megtalallak meglatod mi lesz. Nagyon megijedtem, ugy tervezem holnap hazarepulok. Ez gyerekrablasnak minosulne?
2010. ápr. 8. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!