Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha beadom a válást akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beadom a válást akkor a férjem megijedne és megváltozna?

Figyelt kérdés
23évesek vagyunk,tudom fiatalok,van egy 1éves kisfiunk.van lakásunk élhetnénk boldogan de nem...mert a férjem állandoan netezik,csajozik.semmit se segit a házkörül és a gyerek nevelésbe.sehova nem megyünk...nekem elegem van boldogtalan vagyok,de v.hol szeretem.ha beadnám a válást megváltozna?és ha beadtam adtol még nem kell elválnunk?!
2008. márc. 28. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarkal elkeseríteni, de vagy bejön a blöfföd, vagy nem. Azt mondanám: 50 % az esélyed hogy megijed és összekapja magát. Talán tényleg rájön, hogy mit is veszíthet. De lehet hogy csak már azért is folytatja amit eddig csinált. Szorítok neked, hogy a blöff bejöjjön.


Amúgy ha beadod a válópert, még nem kötelező elválni. A Per közepén is visszavonhatos a kérelmet. Vagy már az első körben, a békéltetőn mondhatod, hogy ő megígéri hpogy jókisfiú lesz, te pedig ezért megbocsátassz neki, mert szereted. Szerintem ha a per közepén vonod vissza a kérelmedet, a költségeket akkor is ki kell fizetned. De ezt érdemes egy ügyvéddel megbeszélned.

2008. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megváltozik, de az nem lesz végleges, megígér fűt-fát de kutyából nem lesz szalonna....

Azért próbáld csak meg, hátha bejön. Én nem hiszek benne.

2008. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy ez lenne a legmegfelelobb megoldas a problemara, megkell ertetned vele hogy szukseged van ra es a segitsegere. Az ok szerintem az hogy Ö nem érett még ezekre a dolgokra egyutt elni valakivel és gyereket nevelni. Elso sorban beszelj vele, nem hiszem hogy megilyedne bar ez szemelyfuggo. Ha a vegere megis válással végzodik (embertol fugg) lehet hogy Ö konyorogne viszafogadasert, hogy valtozik erre altalaban ez a megoldasuk, de 60% semmi sem valtozik. Beszélj vele vilagosan, ugy hogy kozben ne fenyegesd! Értesd meg vele hogy mar feleloseggel van a csaladjaert akik ti vagytok! =)
2008. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előbb magad döntsd el, hogy mit szeretnél. Megmenteni a házasságot vagy kilépni belőle. De semiképpen ne taktikázz és ne játssz a tűzzel.

Én férfi vagyok, én is sokat netezek, néha a párom azt is mondja, hogy letojom őt, akkor igyekszem, visszafogni magamat a netezésben, vagy mellé ülök, a laptoppal és együtt netezünk tovább. De ha ökör is lennék, engemet akkor is nagyon sértene a megbeszélés helyett az ilyesféle "kijózanító attack" és már csak azért is genya lennék. Ez a férfibüszkeség. Persze egyetlen önző tulok pártján sem vagyok, sőt, megértelek, ha boldogtalan vagy és látatlanban kívánom férj-uradnak, hogy szarja le a saját bokáját, de inkább próbálj beszélni vele.

2008. márc. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim igen korán házasodtak, mert ugye útban voltam én:) (anyum 16, apum 21)..8 év után váltak, anyum szavaival élve, mert apu kicsit elszállt magától....De pénz hiány miatt nem tudtak külön költözni, így egy háztartásban maradtak, de még 1 ágyban is:)

A 20. házassági évfordulon anyum azt, akarta, hogy apum ismét elvegye, de nem jött össze...Most lenne a 25., most apum venné el megyint anyut:)))

2008. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahoz, hogy megijeszd, nem kell beadni a válást, elég ha megmondod neki, hogy ha nem változik, ez lesz. Válást beadni csak akkor kell, ha már tényleg eleged van belőle (nem csak a viselkedéséből), és már akkor sem bocsátanál meg neki, ha megváltozna. Egy per nem játék, ezt komolyan kell venni, mert visszavonni elég nagy macera, na meg pénz is, arról nem is beszélve, hogy nem vall valami nagy következetességre sem, ha visszavonod, szóval ettől kezdve megint minden kezdődhet előről. Szóval szerintem ha nem akarsz válni, akkor ne add be, így is elég leterheltek a bíróságok, ezzel csak azoknak kell többet várni, akik komolyan válni akarnak.
2008. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Soha nem fog megváltozni. Ha beadod a válást, aztán visszakozol, azt hiszi mindig így lesz és majd megenyhülsz.
2008. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én azt tanácsolnám,hogy te is neten keresztül,irj neki egy emailt.abba az levélben irj le mindent,hogy neked ez milyen érzés mikor ő mással sem foglalkozik mint a netes barátok,barátnők.Küldj mellé képeket ahol együtt vagytok,meg a kicsiről is.És hogy ne gondolja hogy neked nincs rá szükséged ,meg persze a kicsinek is..Ha szeret téged,és a kicsit is meg kell hogy értse.Kivánom hogy rendeződjenek köztetek a dolgok...A kicsinek sok puszi..
2008. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!