Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hónaposan lehet szeparációs...

17hónaposan lehet szeparációs szorongás? Éjjel ébred, nagyon sír, mintha megijedne v. félne vmitől, nagyon nehezen alszik vissza.

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni fáj-e vmi vagy fél,de van,hogy órákig ébren van éjjel.Létezik,hogy ennyire fáj,h.jön a foga?
2011. aug. 17. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 18 hósan volt 2-3 ilyen hét. Én sem tudtam mire vélni.
2011. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg szeparációs szorongás. Nálunk is ez volt, azt hittem, hogy a fogzás miatt. De - mivel később fogzáskor sem kelt fel éjjel - csak arra tudok következtetni, hogy a szeparációs szorongás lehetett a háttérben.
2011. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és mit tehetek,mert van,hogy fél2-4ig ébren vagyunk..már nehezen bírom..
2011. aug. 17. 22:09
 4/8 anonim válasza:
A rumos tej jót tesz nekik. Komolyan! Nálunk bevált.
2011. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pipike27 válasza:
Nálunk a napokban volt ilyen,mi is tippeltünk fogacskára is,arra is hogy esetleg álmodik valamit és felijed...nem tudjuk.Mikor ilyenek vannak,én sétálgatok vele,míg meg nem nyugszik és vissza nem alszik.VIBURCOL-homeopátiás nyugtató,ez nekünk bevált:)
2011. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyenkor addig sírt, míg magam mellé nem vettem és után békésen aludt reggelig. Sokan azt mondják, hogy ez nem jó megoldás, de nem volt más választásom, ha én is aludni akartam. És egyébként azóta visszaszokott az ágyába, sőt már külön szobában is alszik.
2011. aug. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónapos a lányom és most pont így van nálunk is, valószínű szeparációs szorongás, plusz még a fogai is most jönnek :-(

sok-sok álmatlan éjszaka.. :-(

2011. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
képzeljétek mégis a foga,a szemfog indulgat,hófehér nagy gumó nyomul a helyén!!:)
2011. aug. 18. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!