Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem 25 én pedig 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 25 én pedig 35 éves vagyok. Van egy 5 éves gyerekünk. Lassan kiderült, hogy csak a kislány miatt voltunk eddig együtt?

Figyelt kérdés
Összeköt még minket egy csodás lakáshitel,amin a tartozás 14millio jelenleg. A lakás értéke 8. A feleségem válni akar, de én a gyerekért mindent megtennék. Ha tudnám, hogy jó körülmények közé kerül és jó nevelést kap, akkor még nyugodt is lennék, de a feleségemet ismerve ez koránt sem biztos. Nekem nem hiszem, hogy odaítélnék a gyereket. Már csak azért sem, mert a problémák elől egyre sűrűbben menekülök az italhoz. Ez nálam nem azt jelenti, hogy agresszív leszek, pont ellenkezőleg. Ilyenkor sokat játszok vele és türelmesebb is vagyok. Sőt a feleségemet idegesíti, hogy ilyenkor elmondom az érzéseimet, hogy szeretem. Továbbá nagyon aggaszt, hogy milyen körülmények közé kerül majd a gyerek. Sajnos nem én vagyok a legjobb apa, de a feleségem is messze áll a jó anyától. Mivel én vagyok a szigorúbb, ő meg a "mindentszabad" ezért ha én nem leszek vele, nem is merek belegondolni milyen irányban fog fejlődni a személyisége.
2012. jan. 11. 11:58
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
84%
Nos!A lakáshitelről inkább ne beszéljünk!Most az vagy egy közös döntés volt vagy a sajátod!De általában közös!Hitel miatt, lakás miatt nem érdemes együtt maradni,csak tapasztalatból beszélek,mert mint mondtad marha jól keresel akkor fizesd a lakásod!A legeslegnagyobb és legdühítőbb dolog az a PIA!!!!!!Ne igyál!!!!!!!!!Szerencsétlen kislányod milyen példát lásson maga előtt????!Istenem!A lakást elvehetik,az asszony leléphet ha akar,de a GYEREKED az ÖRÖK!!!!!!!A kicsinek belenézel a szemébe és csak a színtiszta ártatlanságot,szeretetet és rajongást fogod látni benne!Hidd el!Majd ha már megkérdezi hogy Apu???Neked miért olyan büdös mindig a szád,miért jársz érdekesen,miért veszekszel,miért nem látlak sűrűn,miért veszekedtek Anyával??Na majd akkor szégyelld el magadat egy kicsit!Ragaszkodni lehet egy nőhöz,de a gyermekedet szerintem teljes szívvel imádod!!!Vagy nem?????Akkor térj már észre!!!Nem akarásnak nyögés a vége!Én bármilyen meglepő nőként,elváltként írom ide neked!A gyermekem aki 6 éves(kislány),imádja az édesapját,annak ellenére is, hogy mi külön mentünk,nem tudná elviselni hogy ne lássa,vagy hogy állandóan veszekedni lásson minket!Azóta férjhez mentem,van egy kisebbik lányom is!Ha egy kapcsolat SZAR magyarán,el kell fogadnod,egy idő után nincs visszaút,főleg az én esetemben nem volt,mivel megcsalt a kedves,de az a múlt!Nálatok ha egyik sem kacsintgat ki a kapcsolatból,akkor mi a fene van????Jól keresel,van egy szép gyermeked,feleséged,aki szórja a pénzt szerinted :)Nos ennek egy módja van,közös"biznisz" a házasság,a gyerek,a hitel, a lakás,de ha a szeretet egyetlen csírája enm múlt el,miért nem harcolsz????Fektessetek le új szabályokat,próbálj meg bókolni egy kicsit, megváltozni(ne igyál,egy kicsit lehetnél tökösebb is),ha úgy látod a feleséged is hibás akkor,leülni és BESZÉLNI!!!!!Nem hallgatni,ráhagyni,veszekedni baromságokon!Mi magyar emberek borzalmasan önpusztító,fejünket a homokba dugós,a szépet nem észrevevő,saját sebünket nyalogató nép vagyunk többnyire!Tisztelet a kivételnek,akinek nem inge nem veszi magára!!!Korkülönbség mint látom van!De az nem baj!Akinek meg van a saját magához való esze az lehet akár hány éves!A másik gond!Mint írtad ha a feleséged is heti egyszer legurít egy pohárral!Nos nekem megvan a véleményem acsak egy pohárral legurítok aztán jól van dologról a véleményem,meg megvan arról is amikor társaságban,jókedvűen,ünnepkor vagy éppen hétvégén kizárólag, egy vacsi mellé egy pohár bort megiszok!De csak úgy az milyen???Stressz oldásként???Csak úgy egy NŐ????Na persze a férfiak is süllyedjenek el akik minden nap isznak mert nem bírják ki!A feleséged elsősorban ÉDESANYA,fő PÉLDAMUTATÓ!Nem a pohár itallal van gond,hanem a miért-tel?????Még annyit fűznék ehhez hozzá,ha már nincs rózsaszín felhő,nincs ábránd csak a rideg szavak,a bántás,vádolás,válás,a gyereked ott lesz reménysugárként,napsugárként!Ők olyan kis "szeretet tablettái":) az életnek,ami ajándék!!!!!!Ja és ne csak akkor játsszál a kicsivel meg foglalkozzál vele,amikor részeg vagy,meg ne csak akkor mondd hogy szereted őket,mert az én Apám is ugyanaz volt,mint Te!Szedd össze a férfias méltóságod,érzelmeid,kösd föl a gatyádat,nyíljon ki a szemed,mert ha nem teszed,mindent elveszítessz!Gondolkodj el ezen!Egy 26 éves,elvált,kétgyermekes,majd újraházasodott és boldog Édesanya!:)
2012. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

25 éves? Még annyit fog változni. Szinte félig még gyerek.

Még sokat alakul a személyisége. Biztosan jó anya lesz majd előbb-utóbb. De lehet, hogy már most is az, csak te látod ilyen borúsan a helyzetet.

Mivel borítékolható, hogy az anyának ítélik majd a gyereket, így azt javaslom, próbálj meg minél békésebb viszonyra törekedni vele, ne haragduj, ne neheztelj rá, ne kritizáld, ne bíráld. Ha majd csak gyerektartást fog kapni, úgyse lesz ilyen költekező, mint most, és te is jobban tudsz spórolni.

Ez van, nem mindenkinek sikerül a házasság. Véleményem szerint hiba volt ilyen fiatal nőt választani, anyává tenni, de most már nem lehet visszacsinálni. Tanulj az esetből. Legközelebb válassz egy érettebb nőt, vele lehet még gyereked, normális családi életed.

2012. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
15.50-es kedves válaszoló pontosan leírt mindent, sok hozzáfűznivaló nem maradt. Te vagy a férfi, ráadásul 10 évvel idősebb vagy a nejednél. Beszélj vele, kezdjétek újra, próbálkozzatok, ne hagyd széthullani a kis családodat, változtass a hozzáállásodon. Támogassátok egymást, légy újra olyan, hogy felnézhessen rád. Van egy ide illő mondásom:"Ne várj változást a jövőben, ha mindent úgy csinálsz, mint eddig!" Látod, még itt is ezeridegenek is jóindulatúan segíteni próbálnak. Lám, nem is olyan rossz ez a világ...
2012. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

"Legközelebb válassz egy érettebb nőt, vele lehet még gyereked,"


Most ezt a libát vegyem, vagy azt a másikat?

Kedves kérdező!

Te egy nagyon gyenge pasi lehetsz..

2012. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
14 millió tartozás? Az derék
2012. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!