Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem 25 én pedig 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem 25 én pedig 35 éves vagyok. Van egy 5 éves gyerekünk. Lassan kiderült, hogy csak a kislány miatt voltunk eddig együtt?

Figyelt kérdés
Összeköt még minket egy csodás lakáshitel,amin a tartozás 14millio jelenleg. A lakás értéke 8. A feleségem válni akar, de én a gyerekért mindent megtennék. Ha tudnám, hogy jó körülmények közé kerül és jó nevelést kap, akkor még nyugodt is lennék, de a feleségemet ismerve ez koránt sem biztos. Nekem nem hiszem, hogy odaítélnék a gyereket. Már csak azért sem, mert a problémák elől egyre sűrűbben menekülök az italhoz. Ez nálam nem azt jelenti, hogy agresszív leszek, pont ellenkezőleg. Ilyenkor sokat játszok vele és türelmesebb is vagyok. Sőt a feleségemet idegesíti, hogy ilyenkor elmondom az érzéseimet, hogy szeretem. Továbbá nagyon aggaszt, hogy milyen körülmények közé kerül majd a gyerek. Sajnos nem én vagyok a legjobb apa, de a feleségem is messze áll a jó anyától. Mivel én vagyok a szigorúbb, ő meg a "mindentszabad" ezért ha én nem leszek vele, nem is merek belegondolni milyen irányban fog fejlődni a személyisége.
2012. jan. 11. 11:58
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Ritka az ilyen...De nézd meg a híres Németh Kristófot.Szerintem közel hasonló lehet a te feleséged is..
2012. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk tudom ki ő, csak nem tudom mit kell rajta néznem.
2012. jan. 11. 12:21
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb a helyzet, mint gondoltam. Nem voltak lefektetve a szabályok, tehát nem volt a kedves nejednek megszabva, hogy meddig nyújtózkodhat. Most, hogy te elkezdtél keménykedni, és próbálod a kiadásait kontrollálni, ő azonnal válást emleget. A kislány csak eszköz volt. A pénzed tartott össze titeket. Továbbra sem a te elképzelésed szerint alakulnak a dolgok, mert nem fogja hagyni, hogy te legyél az irányító a kapcsolatban. Amíg italba menekülsz nem is lehet tekintélyed előtte. Szereted-e te még ezt az asszonyt egyáltalán? Ezt ne nekem válaszold meg, hanem magadnak.
2012. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
58%

Családterápia?

Ha a kisgyerek el tudná mondani, szívszaggatóan mondaná el:

Ti vagytok a legjobb apa és anya. Veletek együtt szeretnék lenni, növekedni az önállóságig.

Titeket választottalak inkarnálódásomkor.


Ha kétmarokkal szórja a pénzt: meg kellene próbálni ésszerűség felé terelni. Valamibe befektetni –részletre venni, nem tudom, de a jővőre nézve felhasználni.


Ne igyál..

2012. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Neked is megmondhatom , szeretem, ragaszkodok hozzá. (Bár ez nem feltétlenül szerelem)
2012. jan. 11. 12:26
 26/35 A kérdező kommentje:
A családterápiára én is gondoltam. De nem lehet elrángatni, ha nem akarja.
2012. jan. 11. 12:29
 27/35 A kérdező kommentje:
A ne igyál az valóban jó ötlet. Bár nehéz, inkább mint dühöngjek. Itt azért megjegyezném, hogy a párom is a pohár után nyúl legalább hetente egyszer. De én még ezt sem bánom. De ha többször arra mész haza a melóból, hogy a gyerekhez fel sem kel és enni sem ad neki, mert lusta akkor nem tudom lenyelni.
2012. jan. 11. 12:35
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Jó példát hallottam a minap az egyik tévécsatornán. Azt mondja az általam nagyrabecsült előadó: "az emberek úgy mennek a házasságba, mint a kullancs a kutyába, hogy, no, most itt szívok egy kis energiát. Persze mindketten így gondolják. Aztán bizonyos idő elteltével rájönnek, hogy nincs kutya. Csak egy másik kullancs." Így nincs is sok értelme már együtt maradni. Előbb- utóbb elaljasodtok mindketten. Nagy erőpróba lesz a válás, de az erősebbik fel fog állni utána. (sikerülhet mindkettőtöknek)Jelen helyzetben nem látok más megoldást.
2012. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
kár
2012. jan. 11. 12:51
 30/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elsődleges problémád az alkohol, amit be is vallottál nekünk. Legelőször ezt kell kezelni. Egyáltalán szeretne a feleséged a továbbiakban a gyermekkel lenni, vagy azt szeretné, hogy nálad helyezzék el? Mert ez sem mindegy, a bíróság tiszteletben tartja a ti akaratotokat. Viszont, ha iszol, akkor nem feltétlenül.

Nem ritka a problémád és egy percig se gondold,hogy szégyen segítséget kérni. Te feszültséglevezetés céljából iszol, ha jól értettem, egyszerűen találni kell egy más módszert. Nem kell dühöngened. Ezer meg egy stresszkezelési lehetőség van.

Sokan zenét hallgatnak, sokan kisportolják magukat és totál lefáradnak.

2012. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!