Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hová fordulhat segítségért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová fordulhat segítségért egy anya, ha elég súlyos lelki problémái vannak?

Figyelt kérdés
Rokonoknak nem mondhatom, mert annyi lenne a válasz, hogy akkor elperelik a gyerekeket,én meg megyek utcára. Ha pszihiáterhez fordulok, ugyanez lehet a vége, beteg vagyok, alkalmatlan. De akkor hová? Pénzem sincs, fizetős dolog nem jöhet szóba.
2012. jan. 20. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy jobb 'tanácsot' tudnánk adni, ha leírnád, hogy mik azok a lelki problémák.
2012. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van sztk-s pszichiáter is. Ott nem kell fizetni.

Egyébként gyereket csak akkor perelhetnek anya mellől ,ha nem is akar megváltozni, vagy állapota veszélyezteti a gyereket.

2012. jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológust keress, ne pszichiátert.
2012. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg fórumozni. Pl hoxán egymásba töltjük a lelket.

Amúgy a mentális betegségek ma már ugyanolyannak számítanak, mint a szervi bajok, orvosolhatóak és nem szégyen elmenni kezelésre.

Bocsi, de ostobaság azt hinni, hogy ezért elveszik tőled a gyerekeket. Maximum jobban odafigyelnek rád, lesz családlátogatás, de ennyi.

Édesanyám súlyosan depressziós volt. Egyszer megpróbált öngyilkos lenni. 10 éves voltam. annyira emlékszem, hogy volt nálunk kint egy hölgy és kérdezett pár dolgot tőlünk.

Anyukám segítséget kapott és jól van azóta is.

Gyógyulást kívánok.

2012. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,engem édesapám hosszan tartó rákos betegsége és azt követő halála készített ki,ill. azt éreztem,hogy nem áll mellettem teljesen a párom.A kettő együtt vezetett oda,hogy orvoshoz kellett fordulnom.Elmentem a háziorvoshoz,mert éreztem,hogy nincs más kiút,ő első körben elküldött a pszichiátria ambulanciára (sajnos olyan állapotban voltam,hogy muszáj volt gyógyszert szednem,rövid ideig ugyan,két hónapig).Én is csak azt tudom mondani,hogy ettől még nem veszik el a gyerekedet!!!Az én lányom akkor négy éves volt és senkinek eszébe sem volt elvenni tőlem,sőt azóta rendbe jött a házasságom,van még egy gyönyörű gyermekünk.Szóval látod,hogy jóra fordulnak a dolgok.Igazából először is segítséget kell kérni,utána meg kell magunkban találni azt a tényezőt,azt a súlyos problémát,ami miatt ebbe az állapotba kerültünk és végül változtatnunk kell,valamint szikla szilárdan el kell döntenünk,hogy kikerülünk a gödörből,mert ezt csak mi tehetjük meg.A másik,hogy kell legalább egy személy,aki maximálisan mellettünk áll és akiben megbízunk,ez nekem édesanyám volt.Lehetett volna a párom is,de ő dolgozott,nem lehetett állandóan mellettem.És ha tanácsolhatnám,akkor én is a pszichológust ajánlom,ill. pszichiáter és pszichológus is,mert sajnos a pszichiáter csak felírja a gyógyszert és nagy ívben tesz rá,hogy mi van velünk.Ha bármi kérdésed van,akkor írj nyugodtan priviben.
2012. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pszihológusnál már voltam, nem ért semmit. Külső oka van. Megcsaltak, otthagytak lehetetlen helyzetben. Munka sehol, és még én vagyok a hibás, mert biztos oka volt a megcsalásnak... A gyerekek kicsik, van sérült is.Én az apjukat szerettem, aki faképnél hagyott, és most próbál mindent elvenni tőlem és a gyerekeitől. Egyszerűen már nem akarok élni sem. Nem értem,hogy teheti ezt egy apa a gyerekeivel (és velem)?
2012. jan. 20. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy baromira padlón vagy!!!!Sajnálom!De próbáld összeszedni magadat!A gyermekeidért legalább!Mérlegeld,hogy milyen végzettséged van,vállalj el bármi tisztességes munkát,csak hogy biztos fizetésed legyen!Szüleidhez nem tudtok menni?A férjed a lakást akarja a fejetek fölül elvenni?Írj részletesebben,mert így nehéz tanácsot adni.Ha itt nem akarod,akkor privibe,sokszor már az is jó érzés,ha kiöntheted a szívedet és találsz valakit,aki melletted áll?Nincs barátnőd,testvéred,anyukád,valaki?
2012. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!