Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan gyűjtsek erőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyűjtsek erőt?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a vőlegényemmel tegnap.

Én még mindig nagyon szeretem, vele terveztem az életemet, őt képzeltem el a gyerekeim apjának.

Ezért hatalmas csalódás nekem ez, bele se tudok gondolni, hogy mostantól nélküle kell éljek.

Viszont a költözésig még van 2 napom, hogyan viselkdjek vele? Alig bírom visszatartani a könnyeimet, ha ránézek, de már annyit sírtam, hogy hihetetlen.

Fogalmam sincs, hogyan lehetne ezt a 2 napot a legkevesebb szenvedéssel túlélni..

Az azutáni időszakról nem is beszélve. :(


2012. jan. 24. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért szakítottatok? Közös megegyezéssel döntöttetek így?
2012. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Töltsd azt a két napot szüleidnél,barátnődnél!

Aztán fel a fejjel,mindig van előre!!!

2012. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia ! Mi történt? Nem lehet helyrehozni? Esetleg valami barátnönél rokonnál szülöknél aludni?Ha vissza akarod kapni ne bőgj előtte ne hisztizz... tudom milyen nehéz átéltem ugyanezt a helyzetet. Én elmentem itthonról kicsípve és hajnalba jöttem haza.Nem mutattam semmit hogy fáj amikor elbucsuztunk mosolyogva mondtam neki,hogy jó volt veled.Egy hét mulva visszakönyörögte magát...
2012. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Külföldre költöztem hozzá, nincsenek itt olyan barátaim, akiknél aludhatnék. A bátyám kijön értem autóval, hogy hazacuccoljak, de csak 2 nap múlva tud indulni.


Közös megegyezéssel szakítottunk. Nagyon nehéz volt, mert még mindketten szeretjük egymást, de mindketten belátjuk, hogy annyi minden változott az eljegyzésünk óta, hogy már teljesen más irányba haladunk. Vagyis főleg az ő részéről. Neki "bejött az élet" itt, olyan munkát talált, amibe szívét-lelkét beleadja, este 10-ig bent van, sok hosszútávú külföldi utazással is jár ez a meló. Nagyon élvezi, neki most ez került előtérbe. Családalapítás eltolódott nála vagy 10 évvel. Vagyis én is a háttérbe kerültem. Olyannyira, hogy ezt már nem tudom mosolyogva elviselni. 10 év nekem túl sok várakozási idő ebben a felállásban, főleg ha fél éveket Japánban kell töltenie eközben.


Vagyis egy szó mint száz, nem szeret már eléggé. Ezért nem hiszem, hogy visszakönyörögné magát, sajnos országhatárok lesznek köztünk.. :(( Pedig hogy szeretném...

2012. jan. 24. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel csajszi... Van élet nélküle is :) ne aggódj nekem is elképzelhetetlen volt mégis itt vagyok :) Fél év után rám talált az igaz szerelem .Mindig abba gondolj bele, hogy nem ő az igazi...mert az igazi ennél sokkal sokkal jobb lesz.
2012. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Bele fog telni pár hónapba, hogy elhiggyem, addig is csak remélni tudom.

2012. jan. 24. 14:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnállak. :( Nekem is az lett volna az ötletem, hogy próbálj erre a két napra valami programot szervezni, barátnőkkel stb. de ha nincs ott ismerősöd, akkor ez nem kivitelezhető. Mondjuk ha nincs ott a srác és nem látod minden percben, ez még a jobbik. Próbálj meg filmeket nézni, netezni (ne romantikus, szerelmes filmeket, oldalakat), főzz valami finomat, menj el tornázni. A jövőre vonatkozóan: biztosan nagyon nehéz lesz, itthon szervezz programokat, járj el tornázni, szerezz barátnőket. Idővel jobb lesz, majd meglátod. És amit már írtak: azzal erősítsd magad, hogy az igazi nem fog elengedni, hanem Te leszel neki az első! Kitartást!
2012. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!