Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól döntöttem?! Mindig elbizon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem?! Mindig elbizonytalanodok :- (Érdemes még eröt és idöt fektetni bele?

Figyelt kérdés

7év házasság után úgy döntöttem tovább állok.Már 3hónapja külön élünk.Ok amiért elhagytam a férjem:

-Komunikáció hiány!!!Minden más fontossabb volt számára mint én,legalább is úgyéreztem.

-házas élet egyenlö a nullával,/havonta 2x alkalom,ha sikerült bedumálnom öt a hálószobába/ szivesebben aludt el a TV elött mint mellettem.

-6évig nem volt normális magán életünk,sógorom velünk lakott a 3szobás bérlakásba.Mikor elköltözött reménykedtem,hogy minden másképpen lesz,jobb lesz.

-esti iszogatás,napi szinten/sörözés,vagy borozás/

-gyerek nincs,én már régóta szerettem volna a párom mindig talált kifogást miért nem lehet még.

-kb.1 évvel ezelött lett volna baba,elvesztettem nem volt mellettem,fontosabb volt számára a munka/pénz szerzés, mint hogy hétvégén mellettem legyen.Amikor már éreztem hogy gond van a babával megkértem ne igyon,mi van ha be kell mennem éjjel a kórházba ö elintézte azzal,hogy majd hívunk Taxit,hol ott 2 autónk is van/volt.

Pár hónappal késöbb eltörtem a kezem,ismét nem én voltam számára a fontos :-(egész hétvégét végig szenvedtem,úgy hogy nem volt mellettem.Vasárnap késö este érkezett meg,mellesleg az nap volt a születésnapom,mint minden egyes születésnapomkor a virag mellözve volt.

Vettem a bátorságot és párhónapra a baba elvesztése után felhoztam a témát,mi lenne ha megpróbálnánk ujjra,vagy csak beszéljünk róla,ismét elintézte azzal hogy most beszéljünk másról/a házról,ugyan is 1,5 évvel ezelött építkezni kezdtünk/.

Számára fontos dolgok:haverok,munka,pénz/-igen tudom szükség van a pénzre a megélhetéshez,de nem kell az embernek agyon hajszolnia magát,a szabad hétvégék a barátal-munka megbeszélés,karácsony kettesben a 7 év alatt nem volt/stb. és valahol a legvégén kullogtam én.

-és még mielött úgydöntöttem elmegyek otthonról,kidobot hétvégére a lakásból/mert nem voltam hajlandó megmondani hol voltam.../azelött mindig elöre szóltam mit tervezek másnapra most nem voltam hajlandó,f=olöslegesnek tartottam hisz sosem figyelt oda arra amit mondtam neki/

Egy kicsit hosszúra sikeredet,de ez még csak egy kis ízelítö volt.


2010. szept. 7. 10:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Jól döntöttél.
2010. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Persz így kívülállóként azt mondja az ember hogy jól döntöttél.


DE neked kell eldönteni, hogy ezzel együtt tudsz élni vagy sem? Ha nem akkor jól döntöttél. Ha még is együtt tudnál ezzel élni akkor menj vissza hozzá.

2010. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
10%
Nem látok olyan problémát, amit ha akartál volna ne tudtál volna megoldani. Könnyebb út volt a válás.
2010. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Minek? NEm szereted őt. Ha szeretnéd, nem ócsárolnád nyilvánosan, hanem elfogadnád olyannak, amilyen. Ha rossz, rossznak. (Az elfogadás nem belenyugvást jelent, hogy úgyse lesz jobb, meg amúgy se akarsz egyedül maradni, hanem azt jelenti, hogy tudod milyen, és szereted olyannak.)
2010. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Jajistenem... ha ez lenne minden hibája, amiket leírtál, már akkor azt mondanám, hogy ne szenvedj, egyedül nem tudod rendbehozni a dolgokat (amiket nem te rontottál el). Nagyon sajnálom ami a kisbabáddal történt, sajnos megtörtént velem is, de ha akkor a férjem nem támogatott volna érzelmileg, összeroppantam volna... A leírtak alapján nem hinném, hogy magányosabb lehetnél egyedül, mint egy ilyen ember mellett.
2010. szept. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
10:24 és 10:25 Nektek ez valamiféle abberrált örömet okoz, hogy belerúgtok valakibe, aki már így is a padlón van?
2010. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nagyon jól döntöttél! Vannak más férfiak is a világon, járj nyitott szemmel!
2010. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%

ma 10:28


10:24 vagyok. Nem érzek örömet. Viszont nem véletlenül van annyi válás mostanában. Ilyen kis csip-csup szarokért nem kellene elválni hanem meg kéne oldani. Én a másik oldalra is kíváncsi lennék, szerintem a férje még vagy 20 ilyen dolgot fel tudna sorolni, mert a kérdező sem tökéletes szerintem. Erről szól a házasság...mégis mit várt majd jön 50 év rózsaszín ködben? Mindenhol vannak problémák, amiket meg kell oldani, nem pedig megfutamodni előlük.

2010. szept. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint is a lehető legjobb döntést hoztad!Ha ennyire vagy számára fontos és minden előrébbvaló mint Te akkor onnan lécelni kell...

Biztos vagyok benne hogy fogsz egy olyan társat találni akinek Te leszel az első és jó lesz a harmónia köztetek!Ezt az embert meg minnél hamarább elkéne felejteni!!

2010. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ez az, amikor valakinek van hite es onbizalma!

nagyon jol dontottel, sot mar igyis sok energiat pazaroltal el erre a kapcsolatra!


Elobb kellett volna, de mar gondolom ezt Te is igy erzed.

De meg egy kis energiat legyszives,

es nem szabad kisetalni "ures zsebbel", mivel vannak kozos

szerzemenyek,

legyszives ezeknek a felet vigyed, mert ez Neked jar!


Sok sikert, es kivanom, hogy megtalald a boldogsagot!

2010. szept. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!