Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés?

Figyelt kérdés

Válok a feleségemtől. Jelenleg a gyermekelhelyezésért folyik a per. Nagyon szeretem a kislányomat, és ő is imád engem.

Tegnap a bölcsődébe én mentem a kislányomért, ekkor mondták a gondozók, hogy a gyermek tisztára belebetegszik abba, ha tudja, hogy én fogok érte menni. Más nem is érdekli, egész nap az ajtót figyeli mikor jelenek már végre meg.

Szerintetek mit tegyek, nem akarom kínozni szegény kislányomat, megszakad szegényért a szívem. Talán jobb megoldás lenne, ha kilépnék a képből, és előbb vagy utóbb megszokná, hogy csak 2 hetente láthat. Akkor talán könnyebb lenne neki. Miért kell erre a szintre süllyedni a feleségem miért nem fogja fel, hogy rám is szüksége van a kislányomnak és nem csak hetente kétszer, mint most.


2012. jan. 26. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nők.
2012. jan. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lehet hülye vagyok de ha ezt írod:"Más nem is érdekli, egész nap az ajtót figyeli mikor jelenek már végre meg". Számomra azt jelenti hogy szeret és téged vár.

Ha valaki ennyire szeret ne hagy 2 hétre távol magadtól.

Beszéljetek meg az ex feleségeddel rugalmasabb láthatási időt.Járj te is rendszeresen a gyerekért bölcsibe.

2012. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, ha családot alapítunk, aztán meggondoljuk magunkat...Ezt tetted vele, ezzel a "kis" kényelmetlenséggel kell élned. A rendszeresség fontos, lehet gyakoribb láthatásba is belemegy a feleséged, szegény gyerek meg majd megszokja, hogy nincs családja. Egyébként nyugi, sokan sokkal jobban szeretik a gyereküket, ott sem tudnák hagyni, annyira. Túléled.
2012. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Ez van, ha családot alapítunk, aztán meggondoljuk magunkat...Ezt tetted vele, ezzel a "kis" kényelmetlenséggel kell élned. A rendszeresség fontos, lehet gyakoribb láthatásba is belemegy a feleséged, szegény gyerek meg majd megszokja, hogy nincs családja. Egyébként nyugi, sokan sokkal jobban szeretik a gyereküket, ott sem tudnák hagyni, annyira. Túléled."


Te miről beszélsz? Ki gondolta meg magát? Engem ott hagytak egy másik férfiért, mert a jó lét nem volt elég a feleségemnek. Sokkal jobban szeretik mások, Te tudod mit beszélsz.

2012. jan. 26. 14:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó áruld már el nekem, honnan a f*szomból vetted, hogy a kérdező hagyta el a családját, és nem pedig a felesége??

Úgy utálom, amikor valaki csak azért, hogy beszóljon egy férfinek alaptalanul ítélkezik. Ha a kérdező felesége is olyan, mint te, aki ok nélkül bántod őt, akkor tökéletesen érthető a válás.


Még ha a kérdező is lépett ki a házasságból és egy boldogabb élet reményében akkor sem a gyerekétől vált el, hanem az anyjától.

2012. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező, ne lépj ki a képből. A kislányod nagyon szeret téged, ez látszik.

Ha jól értem akkor már történt gyerekelhelyezés, vagy én értem félre és még nem történt semmi, csak a feleséged megszabta, hogy hetente kétszer láthatod a gyereket?

2012. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Tudjátok mit. A férfi mindig a rossz , anyuci az áldozat. Na , igen én tudom. Olyanok osszák itt az észt akik azt sem tudják , miről írnak. A világon a leg rosszabb dolog, ha a gyermekünkről le kell mondani. Én is ebbe vagyok. Az öcsém el vált, van egy kis lány??? A volt felesége a kis lányon keresztül zsarolja , fenyegeti, lehúzza. Az öcsém a családjának élt. Most?? Nem tudja szeretni a kis lányát. A szuper anyuciért. Merta kis lányából eszköz lett. Olyan eszköz te tudatlan válaszoló, hogy azt nem kívánom neked, és azt sem hogy most unalomból vagy okos, majd több év mulva a könnyeit az éteren át follyanak a monitorokon. és rinyálsz majd itt. Menny okoska, nézd meg az esti mesét és ébredj föl. Majd akkor beszélj, ha tudod mit él át valaki ilyenkos. Esti mese, ágyba, fogat is moss!!!
2012. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Félek , sajnos én is lehet, hogy ebbe leszek.A helyzet az, hogy egy megoldás van , hogy rendbe tenni a házasságot. Ezért fontos a gyermek egészséges fejlődésének a szülői szeretet.Akik ketten vannak.

Sajnos az is igaz, hogy a gyermekenél a válás trauma. Persze ez a válás mikéntjétől is függ.

Amugy nemfogod tudni el nyomni. Ettől rosszabb nincs.

Szóval azt tudom ,mondani, hogy így is úgy is bele rokkansz. Akár melyikat válsztod. Föl fogod magad emészteni, és lessz ami lessz.

Ez, szerintem a haláltól is rosszabb. Mert valakink meg hal a gyász idő alatt föl dolgozzuk és emlék jó idő mulva. Ezért mondják, hogy szertteink haláluk után is bennünk élnek. De , itt élni fog, magyarán mondva egy élő szertet teljes ragaszkodás van . Amit végül is a kislányod sok féle képpen élhet meg, de bele is rokkanhat ő is. Elnyomni el tudja, de szenvedni fog mindig. Te ráadásul még attól is szenvedni fogsz, hogy tudod, hogy ő is szenved. Szóval itt egy meg oldás van, vagy még sok minden az anyán múlik. Ha látja ezt , akkor tesz is ellene, ha nem látja akkor nincs jó meg oldás.

Én is lehet, hogy ebbe leszek. De szerintem nem élem túl. Vagy alkoholista leszel, mert gyenge vagy vagy rosszabb. De ha saját családod lessz , akkor talán más lessz, amit nem tudom ,fogsz-e alapítani ezek után.

2012. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De, amugy minek válsz el?
2012. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

jelenleg még folyik a gyermekelhelyezés, amíg nincs döntés addig ideiglenesen az anyánál helyezték el a kislányomat. A láthatást nem korlátozták, viszont az anya, arra hivatkozva, hogy ne legyen a gyerek ide-oda hurcolva, csak hetente kétszer engedi, hogy a kislányommal legyek. Közben tudomásomra jutott, hogy azon van, hogy a kislányom kiábránduljon belőlem, magyarán szóval átveri pl. azzal, hogy én fogok estére menni érte a bölcsibe, de mivel nekem nem is engedi ezt, így a kislány nagyon csalódott lesz.

Egyébként a házasságom kicsit ellaposodott, de csendben el voltunk egymás mellett, én többször próbáltam volna kezdeményezni, hogy hozzuk rendbe, erre ő meg keresett magának egy másik férfit, akihez oda is költözött 2 hétre, majd vissza jött, mivel nem volt hova mennie rajtam kívül, azzal, hogy amint teheti elmegy albérletbe. De közben tovább keresgélt, és azóta megint van valakije. Szóval ennyit arról a válaszadóról aki egyből betámadott.

Köszönöm azoknak akik kiálltak mellettem.

2012. jan. 27. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!