Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés?

Figyelt kérdés

Válok a feleségemtől. Jelenleg a gyermekelhelyezésért folyik a per. Nagyon szeretem a kislányomat, és ő is imád engem.

Tegnap a bölcsődébe én mentem a kislányomért, ekkor mondták a gondozók, hogy a gyermek tisztára belebetegszik abba, ha tudja, hogy én fogok érte menni. Más nem is érdekli, egész nap az ajtót figyeli mikor jelenek már végre meg.

Szerintetek mit tegyek, nem akarom kínozni szegény kislányomat, megszakad szegényért a szívem. Talán jobb megoldás lenne, ha kilépnék a képből, és előbb vagy utóbb megszokná, hogy csak 2 hetente láthat. Akkor talán könnyebb lenne neki. Miért kell erre a szintre süllyedni a feleségem miért nem fogja fel, hogy rám is szüksége van a kislányomnak és nem csak hetente kétszer, mint most.


2012. jan. 26. 09:06
1 2
 11/12 Balázs1987 ***** válasza:

Mit tehet ilyenkor egy apa, és mik az esélyeim?


Keresd meg ezt a kérdést, az enyém, és hasonló témát dolgoz fel, leszámítva, h kisfiúról van szó... remélem tudtam vele segíteni

2012. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha a gyermeked ennyire szeret akkor ne hagyd ott. Én is másképp gondolok édesapámra mióta itt hagyott. mellette a helyed ha ennyire szeret. Az exednek meg nyugodtan mond meg, hogy nem az tesz rosszat a gyereknek, hogy össze-vissza "hurcoljátok" hanem az is, hogy az édesanya nem tud megállapodni és költözik ide-oda, pláne az rossz, hogy a gyermek többször látja más pasikkal lófrálni az anyját. Ezt a gyermek felfogja, hogy biztos természetes dolog, és majd ő sem tud később emiatt normális kapcsolatokat létesíteni, mert azt hiszi, hogy ha valaki egy valamiben jobb mint a párja, egyből leakarja majd cserélni. A gyerek érdekeit nézd, ne azt amit az ex feleséged akar, mert ártatlan gyermekbe sok mindent bele beszélhet.. Szerintem gondolkodj a gyermek fejével, kinél maradnál és kinél nem..! :)
2012. febr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!