Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondtad el a családnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtad el a családnak, rokonoknak, hogy elválsz?

Figyelt kérdés

Most adjuk be a papírokat, és fogalmam sincs, hogy hogyan mondjam el a rokonoknak, hogy szétmegyünk. Csak a fiatalok tudják, a testvérem, unokatestvérek, de a szülők, nagyszülők még nem.

Te hogy csináltad, hogy mondtad el?


2012. febr. 3. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyu, apu, megprobaltuk, de nem megy. Mındkettonknek ugy lesz jobb, ha elvalunk.
2012. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hááát ez kemény dió...nem tudni előre, milyen lesz a reakció...ha szeretetre méltó vagy,akkor kicsi lesz a hiszti...és lehetőleg ne ócsárold nagyon gusztustalanul a váló-párod....


sok szerencsét...

2012. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, és írjatok még nyugodtan, akármilyen tippet szívesen fogadok!

Eléggé szorongok, hogy mi lesz a reakció. Nagyon jó viszonyban válunk el, főleg én, kedvelem a (volt) férjemet nagyon is. Éppen ezért lesz nehéz megérteniük valószínűleg, hogy akkor miért is válunk.

2012. febr. 3. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Bár én nem vagyok a rokonod, de megkérdezhetem miért váltok el? Gyerkőc is van?
2012. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk már a balhékról is tudtak, úgyhogy márők kiabáltak, hogy adjam már végre be a keresetet.(gyerekek miatt voltam ilyen kitartó) Először azzal kezdtem, hogy beszélhetnénk? Mert gondok vannak...
2012. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

18:30, azért válunk, mert:

A férjem nagyon agresszív, és már nem tudok tovább így élni vele ("beverem a pofád", fenyegetések, régebben meg is vert, és félek tőle, hogy megint ez lenne). Erről a család nem tud semmit, és talán jobb is.

Azért is, mert ő külföldre költözik, és én nem akarok vele odamenni.


Még sok minden van. Ez a kettő a legfontosabb.


Nincs gyerek. Soha nem mertem vele bevállalni egy gyereket, csak vártam évekig, hogy hátha megváltozik valami, de nem változott, és feladtam.

2012. febr. 3. 19:16
 7/15 A kérdező kommentje:

Jó ezt most végiggondolni, leírom a többit is nektek:


Nincs szex, évek óta, feladtam.


Nagyon sokat költ sok mindenre, amivel én nem értek egyet (plazma, bútorok, ilyesmik). Én spórolós vagyok, és nem láttam már, hogy ez így hova vezet hosszútávon.


Nem szeretem a családját, agresszív emberek, félek tőlük.


Rossz apa lenne, érzelmileg nagyon rideg és nagyon könnyen begurul mindenkire.


Nincsenek barátai, nem szereti az embereket, én nem tudok így élni, hogy elmar mindenkit.


És a már említett agresszió és a külföldre költözés. Talán ennyi minden.


Ilyesmik. Nem tudom, hogy a családnak ebből mihez van köze, mihez nincs.

2012. febr. 3. 19:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ez esetben gondolom nem az ő családja felé akarsz magyarázatot adni...

A te családod meg állítom örülni fognak a lépésednek.

családod mit szólsz ahhoz, hogy bántanak téged? elmondtad nekik?

2012. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, az én családomnak nem tudom, hogy hogy mondjam, az övéinek ő mondja majd el, én csak elköszönök tőlük.


Soha nem mondtam el senkinek, hogy bánt engem, nem mertem valahogy. Most már tudom, hogy hiba volt, de nem tudom, hogy jó ötlet-e utólag elmondani, csak hogy megszakadjon a szívük. Most már mindegy talán, hogy mi volt ilyen téren. Nem tudom eldönteni.

2012. febr. 3. 19:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Én sem tudom, hogy közöljem anyuékkal, hogy a férjem el akar válni tőlem . Jelenleg ott tartunk, hogy adtunk esélyt egymásnak. Volt neki valkije, de szerintem most is megvan. most ugy vagyok, hogy ha más nem marad, szerintem elmondok nekik mindent. Az igazat. Hogy harmadik miatt van ez. De nem tudom. Szerencsére nálunk semmi agresszió nem volt soha. hanem inkább jó kapcsolat volt. Azért is nem tudom elfogadni ezt a dolgot. Imádják őt. Mondjuk az utóbbi időben egyre jobban megszakította velük a kapcsolatot. Mert "sokat dolgozik". Látják, hogy probléma van, de szerintem álmukba sem gondolnák, hogy ekkora. Nem tudom, hogyan mondjam el nekik.
2012. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!