Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt tudnátok élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt tudnátok élni egy fingóbogárral? Válni vagy elviselni?

Figyelt kérdés
Egy rokonom házasságáról van szó. A férje csodás, kedves ember, helyes, csinos, jól is keres, rendezett anyagiak....egy szépséghibája van csak, rossz az emésztése. Gyakran fingik, sokszor nem tudja visszatartani, társaságban is. Éjszaka meg aztán végig dúdol, a nő sokszor fölkel éjszaka, hogy szellőztessen,ajtót-ablakot nyitni kell, mert betöményedik a levegő. Nem vicc, a probléma már a házasságuk elején megvolt, de akkor még nem volt ennyire fingós, az emésztése sokat romlott az elmúlt években. A férje nagyon szereti a húst és nem hajlandó róla lemondani, pedig az orvos szigorú diétát javasolt, kerülendő a hús, a hüvelyesek, a zsíros, nehéz ételek, a sok tészta, mert a belek és a gyomor nem működik jól. De a férfiak és a szigorú diéta két külön fogalom! Ha el is kezdi pár nap múlva már grillcsirkét eszik vagy girost nem tudja megállni....
2012. febr. 7. 00:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg emiatt nem válnék el, mivel tudom, hogy ez egy valódi probléma, mert nekem is rossz az emésztésem. De elvinném gasztroenterológushoz és elbeszélgetnék vele, hogy mindannyiunk érdekében tartsa a diétát, persze ebben próbálnám a főztömmel támogatni.
2012. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%

Én már a házasság előtt elgondolkodtam volna az akaraterején és a hozzám való tiszteleten.

Én nem mentem volna hozzá és számomra ez akár váló ok is lenne.Nem azért,mert beteg,hanem mert jellem gyenge és büdös.

2012. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Van egy harmadik megoldás is : többféle emésztést segítő tablettát lehet már kapni, amelyek a gyomorban ill. bélben levő gázokat megszüntetik! (Espumisan)


[link]


[link]

2012. febr. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Egy igazi férfi igenis fingik!
2012. febr. 7. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Aludjanak külön hálószobában.
2012. febr. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
Azt szerettem volna írni, amit 2-17, de ő összefoglalta a lényeget.
2012. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként is minek válnának ? Ha ilyen életmódot él ,nemsokára özvegy lesz az asszonyka.

Egyébént Ők tudják,hogy a nevükben írsz ide,kiteregeted a családi fingós dolgaikat és,hogy szerinted válniuk kellene ? Vagy csak szerinted kellene válni,mert igazából ez csak téged zavar ?!

2012. febr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Vagy olyan feleséget kellene választania, akinek nincs szaglása, mint például nekem :) hehe Felőlem finghat annyit amennyit akar :) Bár a 33 évem alatt nem találkoztam olyan férfivel, akinek ekkora gondja lett volna az emésztéssel.
2012. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Az én férjem is sokat fingik, de ezért nem válnék el.
2012. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Bírom az ilyen "okos" orvosokat is azért, az egészséges táplálkozásról gőzük sincs. Eltilt a hústól és a hüvelyesektől... akkor mégis miből vigyen be szerencsétlen ember fehérjét a szervezetébe?
2012. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!