Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol és hogyan tudom bejelenten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudom bejelenteni, hogy egyedülálló anya lettem? És az emelt családi pótlékon kívül van még valami egyéb juttatás ami igénybe vehető?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Az emelt családi pótlékot a Magyar Államkincstárnál kérvényezd.

2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Na szép. Megint csak a haszonlesés. Nem kellett volna elválni, vagy az apánál kellett volna elhelyezni a gyermeket.
2012. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Csak remélni tudom, hogy egyszer magadra maradsz egy gyermekkel, önhibádon kívül.

Odamennék hozzád, jól szemberöhögnélek, aztán végignézném, hogy 38 ezer forintból hogy élsz meg.

Ja, és csak a miheztartás végett, a férjem meg is halhatott volna, akkor is egyedülálló haszonleső lennék minden bizonnyal.

További szép napot, a te tökéletes kis életedben!

2012. febr. 15. 10:35
 4/4 Rituska81 válasza:
mit jelent az hogy e,emelt szintű családit lehet kapni ha 1 dül álló szülő vagy ?
2014. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!