Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az eljárási díjakat mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljárási díjakat mindkét félnek kell fizetni, vagy csak az egyiknek?

Figyelt kérdés
Az alperesnek van jövedelme, a felperesnek nincs. Kinek mennyit kell fizetnie, január 1-től?
2012. febr. 19. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Felperesnek, 30000 ft,de lehet kérni szoc alapon mentességet.
2012. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alperesnek kell valamit fizetnie?
2012. febr. 19. 12:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindig a pervesztes fizet. Akár fel ill alperes. Nincs meg osztás. Vagy rendkívüli esetben igen, de akkor mindkét fél java él.
2012. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Válásnál, ha közös megegyezés van, akkor ki a pervesztes? Mert ilyenről még nem hallottam, hogy ott valaki vesztes legyen. Fehér hollótól kérdezem.
2012. febr. 19. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a pervesztes, akineg nincs igaza. Az azt jelenti, hogy például nálunk, mivel mi is válunk és a feleségem adta be a válót, mert én nem akartam, nem is részletezem. Ha nálunk, mivel a gyermektartásból akar élni akkor , mivel alapos okkal amit szintén nem részletezek, apasági dns vizsgálat lessz. Ha ő nyeri , mert övé az igaz akkor én állom a pert és egyébb költséget, ha nekem van igazam , na az érdekes lessz. Azt nem kívánom neki, ami az után jön. Szóval a közös megegyezés is papir formula, a felperes osztja a lapot az alperes játszik. Magyarán mondva póker. Egy dns per 500 000 körül van, az fizet aki veszít. Ha veszít a voltom akkor nem ennyi , kb 4*ennyi. A közös megegyezés rizsa. Neked osszák a lapot, és te játszol.
2012. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz. Így már világos. De nálunk ilyen nem lesz, mert nincs gyerek. Nincs közös vagyon. És mindketten válni akarunk. Vagy ilyenkor is van "vesztes", akit mindent fizet? Én vagyok a felperes, a férjem az alperes.
2012. febr. 19. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolgotok. Meg állapodtok mindenben .Majd az első tárgyaláson be mutatjátok és kész.

Nálunk ha rajta múlik akkor húzós lessz. De .

Találd meg igazi párod. Ém is meg találtam. A voltomnak sem akarok rosszat, ő neki is meg van a párja. Csak vegye észre, és ne kavarjon.

Amugy egy válás el mehet a csillagos egekig is. Végül mindenki rá jön semmit nem nyert csak vesztett.

Őszintén sajnálom, hogy rossz lett a párkapcsolatod. Az nem csak arról szól hanem többről, ami benned él, arról is.

2012. febr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz.


Én most csak abban vagyok biztos, hogy milyen férfit nem akarok még egyszer. Most egy darabig biztos inkább egyedül leszek. Aztán majd meglátjuk, milyen lapokat osztanak az égiek.:)


Azt kívánom légy boldog az új pároddal! Szép napot!

2012. febr. 19. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg találtam , a párom. A könyvekben. Olvasok , tanulok.
2012. febr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!