Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyenge és lassú az internetem,...

Gyenge és lassú az internetem, mit javasoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szaisztok van egy gépem amin windows 7 ultimate 32 bites op. rendszer van fent !Na mármost egy ilyen usb-s ketyerével kapcsolódunk a routerhez ami az emeleten van ! A testvéremnél aki a melletem lévő szobában van az internet kapcsolata és sebessége mindig a maximum ! Nálam meg meg mindig a legkisebb ki vonás van és olyan lassú hogy néha az idegbaj kerülget tőle ! Szerintetek mit csináljak hogy jó legyen ? Mert amikor felvittem az emeletre a router mellé egyből fullgázon ment ! Persze amikor lehoztam egyből béna lett! És az az érdekes hogy amég Xp-m volt eddig mindig jó volt a net , amikor felrakták a windows7 et egy jó ideig nem volt vele gond de mostanra szörnyű ! Mit csináljak ?
2012. febr. 11. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamelyik szomszéd közben vett egy routert, és elkezdte zavarni a tiédet. Állítsd át a csatornát.
2012. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem vagyok ebben járatos hogy hol állítsam be ! hogy kell merre melyik gépen ami fönt van ? és hogy ? Kérlek segíts !
2012. febr. 11. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!