Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sajnos szétmentünk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos szétmentünk a párommal :- ( Gyerek láthatását mindig kell papírozni?

Figyelt kérdés

5 éves a kisfiunk, nálam marad, de az apja bármikor láthatja, előre megbeszélten magával is viheti. Ezt ilyenkor hogy kell? Ügyvéd előtt aláírjuk?

Nem voltunk házasok.


2012. febr. 20. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs gond köztetek akkor semmi nem kell.

mi is szétmentünk,de haragban,igy gyermekelhelyezési per volt.

2012. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtisztább, ha közösen kértek egy határozatot a láthatásról meg a gyerektartásról, mert késöbb esetleg lehetnek problémák (különösen,ha egyikötöknek vagy mindkettötöknek új partnere lesz), és akkor elönyös, ha hivatalosan is rögzitve van. Most lehet, hogy nem gondolod fontosnak, de sokan jártak már úgy, hogy késöbb jöttek a gondok ezzel kapcsolatban.
2012. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd,én is elvált szülők gyermeke vagyok.Apukám szülei mind a ketten ugyanazon a napon öngyilkosok lettek,apukám ebbe majdnem beleőrült,és a pótcselekvés,a pánikreakció,amit erre lépett,az az volt,hogy annak idején folyamatosan nőzött,minden nap más nője volt szinte,ezért váltak el.

Szóval elváltak.Anyuéknál a láthatásról nem volt papír,úgy volt megbeszélve,hogy minden szombaton 9-től délig apunál vagyok.Mióta felnőttem(idén leszek 30),már olyan sürün nem járok apuhoz,de mostmár ez az én dolgom meg apué(egyébként ő lett elfoglaltabb),de ez mióta felnőtt lettem,az én és az ő dolga,...anyutól és az akkori válástól teljesen függetlenül... véleményem szerint

2012. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak én voltam szerencsés, de nekünk nem kellett papir a láthatásról. A mai napig jóban vagyunk a gyermekeim apjával (pedig azóta már felnőttek). Soha nem volt köztünk vita, hogy mikor láthatja a gyereket, és a gyerektartás miatt sem volt soha gond. Igaz mi házasok voltunk, de még a válóper előtt mindenben megegyeztünk. Mindketten úgy gondoltuk, hogy ne vadidegen ember döntsön a mi és gyermekeink sorsáról.

Én nem eröltetném a papirt, nehogy pont emiatt romoljon meg a kapcsolatotok.

2012. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as: nekem is elváltak a szüleim, és még nagyon bennem van, hogy hányszor sírtam apu után, de nem jöhetett, mert nem volt láthatás.... Én pont ezért nem szeretnék ilyet megkötni.


Én is attól félek, hogy később mi lesz?

Gyerektartás le van papírozva, közjegyzővel. Vele lehetne ezt is megoldani?

2012. febr. 20. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy papíron szerepel egy időpont, normális anya normális apának bármikor engedi látni...Nem árt az a papír semmiképp, esetleg használni használ, ki tudja, még megharagudhattok egymásra!(és egyidejűleg a gyerektartás is meg lesz állapíva, nem lesz min veszekedni, mert jöhet ám az új nő, akinek nem fog tetszeni, hogy az apa egy idegen gyerekre mennyi pénzt kidob az ablakon!)Gyermekelhelyezésért kersetet kell beadni a bíróságra.
2012. febr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!