Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Őszinte vagy csak azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte vagy csak azt mondja amit hallani akarok? Honnan tudom, hogy megcsal e? Hogy teszteljem le?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 1.5 éves kapcsim.Pusztán kalandnak indult szerelem nélkül a dolog mindkettőnk részéről.Így is bánt velem a srác sokáig.Ennél fogva komoly dolgok szóba se jöhettek.Ráadásul közölte, hogy se gyereket nem akar se esküvőt vagy mást!Én bele szerettem a pasiba és ide is cuccoltam hozzá.Ő akarta így első sorban.Mostmár fél éve lakom itt.A haverjai szerint kényelemből akarta mert gondoskodok róla. Mostanába sokat veszekedtünk mert nem bízik bennem az exe miatt meg mert féltékenykedik folyton. 3 hete volt egy nagy balhénk a féltékenysége miatt.Itt hagytam, de vissza sírt. Azóta azt mondogatja, hogy szeret meg legyen gyerekünk. De én félek, hogy csak azért mondogatja mert tudja,hogy én ezt akarom hallani mert én már az elején el mondtam neki, hogy én előbb utóbb szeretnék családott. Ő kerek perec meg mondta, hogy neki nem kell több gyerek és nem is lesz. Ezt hajtogatta eddig és érveket is mondott. Mióta vissza jöttem ez a téma. Gyereket akar. Gumit se hajlandó húzni, hogy össze jöjjön. Én félek, hogy csak azt mondja amit hallani akarok. A másik baj, hogy szerintem férre is lép. Nagy nő csábász volt mindig. Most is végzett 1 kor a munka helyén, de még nincs itthon! Hogy teszteljem le vagy derítsem ki hogy jók e a megérzéseim. Én adnék neki egy esélyt, de mostmár vakon nem hiszek neki. Ha gyereket vállalnék vele,nyugodt szívvel akarom tenni. ÉN 32 éves vagyok ő meg 38! Írjatok.
2012. febr. 21. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol benne nehogy gyereketek legyen! Gondolj már bele. Nem azt mondom hogy szakíts vele, de amíg mindenféle tesztelgetés nélkül nem bízol meg benne 100%-osan, ne akarjatok gyereket.
2012. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Kapcsi?Keresem az értelmező szótárban,de nincs benne.
2012. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nőt is meg lehet fogni gyerekkel, nem csak a férfiakat. Ha lenne közös gyereketek és akkor bizonyosodna be, hogy megcsal, mit tennél? Akkor már másképp kell átgondolni, hogy el hagyod-e. Lehet, hogy a gyerek miatt nem hagynád el de ezzel az is együtt járna, hogy továbbra is kiszolgálod őt.
2012. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Balázs1987 ***** válasza:

Szia,

Nem akarlak megbántani, egy elég húzós esetből mászok még mindig kifele, mostmárt kb. 2 éve, Ti még annyi ideje egymást sem ismeritek, Nekem holnap lesz 4 a Fiam, mindezek tudatában bátran mondom neked, ha teherbe esel, csak a gyerekkel, meg magaddal cseszel ki. Majd ha ismeritek egymást, és megbíztok egymásban, szóba kerülhet, addig még csak ne is gondolj rá... a leendő gyermek érdekében!!!

2012. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

pont ezek az okai, h most még én se válalnám a babát. Igazábol most leginkább gyerek helyett az érdekel, h jók e a megérzéseim. Mert egyébként nem rossz a kapcsolat csak még nem ismerjük egymást igazán és ebből adódnak problémák. Eddig ő se akart gyerkőcöt. Most meg totál oda van azóta mióta el mentem. Amikor vissza jöttem meg mondtam neki, h ha nem bízunk egymásba nem is akarok vele lenni. Mert úgy nincs értelme. Ő tudja, h én szeretnék babát, de nem így. Most meg ezzel ostromol.


Üzenem annak aki nem tudja mi az a kapcsi, h nem kell értelmező szótár. kapcsi=kapcsolat :)

2012. febr. 21. 17:41
 6/20 anonim válasza:
de hülyeség gyereket ne vállalj kényszerből azt csak közösen
2012. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ha őszinte volna, fel se tetted volna ezt a kérdést.


Amikor az ember bizonytalan, akkor variál, elméleteket gyárt, és hajlamosak vagyunk önhitegetésre. Hátha, hátha..


Ha biztos vagy valamiben, azt "zsigerből érzed."

2012. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy megcsal akkor tényleg légy óvatos!

Ne ess teherbe, amig nem látsz tisztán, még akkor sem, ha nem húz gumit!

Kideritheted úgyis, hogy utánamész, megérdeklõdöd, hogy most merre jár, mert szeretnél vele találkozni, vagy a munkáhelye elõtt megvárod és követed.

2012. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nyílván való,h az is gond, h az elején megbeszéltük és úgy jöttünk össze, h ez nem komoly kapcsolat lesz.Ahoz képest bele merültünk az utóbbi időben, de mostmeg már nem hiszem el, h annyira akarná. Túl hirtelen változott és túl nagyot. Pont azóta mióta ecseteltem neki, h szakítok vele.
2012. febr. 21. 17:47
 10/20 anonim ***** válasza:

Ismerheti a "gyenge pontjaidat" és ezzel is manipulálhat.

Ne így legyen persze!


Hallgass az ösztöneidre!

2012. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!