Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyjam vagy érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy érdemes még várni? A pasimmal 1.5 éve vagyok. Folyton vitázunk mert ő nem bízik bennem pedig az egész életem fel adtam érte.

Figyelt kérdés
Ráadásul a 6 éves lánya miatt is veszekszik velem mostanába. Közölte, hogy ne egrecírozzam a gyereket. Ha szemtelen vagy rosszat tesz a gyerek nem szólhatok rá. Amit én nem engedek meg a gyereknek ő azért is. Még akkor is ha mádskor meg ő nem engedi neki. Imádjuk a kislánnyal egymást, de már nem tisztel és ha valami nem tetszik neki rohan az apjához. Simán rám csap. Ezt azóta csinálja mióta az apja rám szól illetve meg engdi neki amit én nem. Tegnap azt is közölte, hogy nem bízik bennem! 4 éve szenved mert az exe ki semmizte.Azóta nem bízik senkibe, de én 1.5 éve mindent meg tettem a bizalmáért. Most úgy érzem széllel szenbe futok azóta is.Érdemes így tovább folytatni?

2012. febr. 16. 10:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Keress mást.
2012. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem érdemes, hagyd a csudába. még nem vesztegettél el túl sok időt, inkább lépj.
2012. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha az exét kérdeznéd, kiderülne, hogy egy szó sem igaz abból amit a pasi mond. Ócska, de sajnos régóta működő rossz duma amit a "párod" nyomat. Mármint, hogy azért ilyen veled, mert az előző olyan volt vele. És? Még ha igaz lenne is, mi közöd neked ahhoz, hogy egy másik ember mit tett vele? De persze nem igaz. Az előző nő kicsit tovább bírta mint te. Hagyd el, itt nem ő szenved, hanem te.
2012. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Álítja, hogy szeret csak nem szerelmes.Egy hete azt mondta bízik bennem. Tegnap már azt, hogy nem. Olyan mint a tenger.Hullámzik. Nem is tudom már hogymikor cselekszem jól és mikor nem.
2012. febr. 16. 10:58
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Állítja, hogy szeret. Te úgy érzed? Kezdődik a baj, mert már teljesen bizonytalan vagy. Nem tudod, hogy mikor cselekszel jól? Pedig egész eddigi életedben tudtad. Miért akarsz megfelelni neki? Ő egy picit sem akar megfelelni neked. Az ő élete csak őróla szól. És a tiéd is.
2012. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem tudok túl sokat az exéről.Csak annyit, h ki semmizte és, h azért mentek szét mert a nő férre lépett. Nem merem az exét kérdezni mert kicist tartok attól mit reagál.Na meg az ex se könnyű eset. Nem értem az egészet. Eddig úgy tünt változni akar, de pár hete fura. Eddig nem ő hajtogatta, h ne hagyjam szemtelenkedni a lányát, most meg nem szólhatok rá!
2012. febr. 16. 11:02
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
Kisemmizte?! Azt hogy lehet? Ugyanis amit házasság alatt szerzünk, fele-fele, amink előtte megvolt, marad is mienk! Na, már itt hazudik, okot keres a viselkedésére! Szerintem kezdd el feldolgozni a tényt, hogy valószínű nem lesz közös jövőtök. Már többször javasoltam itt,hogy aki olyannal kezd, aki már elhagyta a gyerekét(főleg, ha többet is), feleségét, érdeklődjön az exnél! Azután mérlegeljen, kell-e neki a kapcsolat!
2012. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Igaz. Tényleg minden róla szól. Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, be hisztizik. Még akkor is ő van megsértődve ha ő bánt meg engem. Tegnap is így volt.

közölte, hogy nem bízik bennem. /Ez régóta téma nálunk. Én azt hittem a szeretetem és a türelmem majd idővel ezt megoldja./ Rosszul esett és a szobában hagytam. 5 perc múlva vissza mentem, hogy beszéljük meg erre nem szólt hozzám.Kérdeztem miért duzzog. Annyit mondott,h "hagyj békén, ne b....." Ő bántott meg és mégis ő duzzogott! Ezt miért csinálja???

2012. febr. 16. 11:06
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem voltak házasok, de minden:a lakás a kocsi a nő nevére került. Majd álítólag a nő férre ment, de akkor már volt a gyerek. Nem volt vállás. Álítólag őt az utcára tették a ruháival és mivel minden a nő nevén volt meg ott volt a gyerek minden a nőé maradt.
2012. febr. 16. 11:09
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
Azért került a lakás meg a kocsi a nő nevére, mert ő vette. Vagy a te nevedre is vett már kocsit meg lakást ez a pasi? Ugye nem? Egy ilyen akaratos pasi szerinted nem ment volna bíróságra azért ami az övé? Vedd le a rózsaszín szemüveget, dobd el jó messzire, aztán nézd meg jól, hogy kivel élsz együtt. De ne azt lásd amit látni szeretnél, hanem azt ami van.
2012. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!