Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt férjem megzsarolt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férjem megzsarolt? Hogyan tálaljam ez a mostani férjemnek, és egyáltalán mit lépjek most?

Figyelt kérdés

8 évvel ezelőtt elváltunk. Egy darabig még látogatta a kisfiát, aztán kiment külföldre néhány évre, nem is kereste a gyereket, csak a pénzt küldte rendszeresen. Kb egy éve felhívott, hogy hazajött, de azóta sem látogatta meg a fiát.

Közben én férjez mentem, és 2 hónapja kisbabánk született.

Most meg felhívott az exem, és követeli a gyerekét. Mármint hogy innentől ő akarja nevelni.

Persze kinevettem, erre megzsarolt. Azt mondta, ha nem megyek bele, apasági vizsgálatot kér a picivel kapcsolatban. Megint kinevettem, hiszen a baba még csak 2 hónapos, mi meg évek óta nem is találkoztunk. De Ő úgy gondolja, hogy hatalmas balhé tud abból kerekedni, ha megvádol azzal, hogy az övé a kicsi. Szerinte a férjem sem fogja elhinni, hogy nem volt közöttünk semmi, mert hogy az ő szavaival éljek "normális ember nem ad ki egy kalap pénzt egy olyan vizsgálatért, aminek tudja az eredményét"


2012. febr. 29. 14:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ezen parázol? Röhejes a fenyegetése, abszolút nem éri el vele a célját sehogy sem. Mit tégy? Mondd el a férjednek, mit mondott ez a baromállat neked.
2012. febr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondj el mindent a jelenlegi férjednek, és ha tiszta a lelkiismereted, nincs mitől féljél. Ki kell őt nevetni.
2012. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Meséld el ezt most a férjednek, az ex pedig nyugodtan dobjon ki egy csomó pénzt, a gyereket kizárt dolog, hogy odaítélné a bíróság. Sőt a legjobb lenne, ha az exednek megmondanád, hogy beszéljen a mostani férjednek arról, hogy ki a gyerek apja. Csak blöfföl.
2012. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem leírni, hogy azt mondtam neki, feljelentem rágalmazásért. erre meg ő nevetett ki, merthogy nem tudom bizonyítani, hogy nem volt közöttünk semmi, sőt nem is találkoztunk évek óta.

A férjemtől nem is tartok annyira, inkább a családtól. Gondolom előkerül majd a "Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél" szöveg.

2012. febr. 29. 14:56
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha nincs mitől félned, ne félj.

Csak idegesíteni akar, mert gondolja, boldog vagy...

Neked nincs mit bizonyítani, ha gondja van, adja perre, bizonyítani neki kell.

Ha bebizonyosodik az "ártatlanságod", kárigénnyel élhetsz, amit valószínű, meg is fogsz kapni.

2012. febr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne lépj semmit, dőlj hátra és élvezd a műsort. Mit tud csinálni? Semmit. Jó a kapcsolatotok a férjeddel? Ha igen, akkor tisztában van vele, hogy évek óta az ország közelében sem járt. A faszi csak próbálkozik, hátha megijedsz és akaratlanul is olyan helyzetet teremtesz elő magadnak, amiből csak te jöhetsz ki rosszul. Tehát: meséld el a férjednek, még az is lehet, hogy amellett, hogy leállítja, megjutalmazza egy két kék-zöld szem és orrcsont-korrekcióval.
2012. febr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös. Köszönöm a biztatást. Szerintem attól nem tart, hogy kárigénnyel élek. Az ki fog derülni a vizsgálatból, hogy nem tőle van a baba, de arra nincs bizonyítási lehetőség, hogy nem is voltunk együtt. Sajnos...

Nekem már a hazugságvizsgálat is eszembe jutott, de egyrészt biztosan nagyon drága, másrészt olyan Mónika Show-s.

2012. febr. 29. 15:05
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a szomorú, hogy a családodtól félsz ennyire.


Amúgy szerintem az lenne a gyanús, hogyha tiltakoznál.

2012. febr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

6-os! Dőljek hátra, és élvezzem a műsort... Ez nagyon jó, megnevettettél.

De most komolyan, normális az ilyen ember? Ha hazaér a férjem, elmondom neki az egészet. Amúgy szerintetek tényleg belefog ebbe a marhaságba az exem?

2012. febr. 29. 15:08
 10/30 anonim ***** válasza:
84%
csináltassa meg a tesztet, mi bajod lehetne belőle? max veszítesz az életedből néhány percet:)
2012. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!